Inimesed

Advokaat: Britney isa on alkohoolik ja hasartmängusõltlane 

Ohtuleht.ee, 29. september 2021 11:30

Foto: AP/Scanpix

Britney Spearsi uus advokaat on alustanud lausrünnakut tema isa Jamie Spearsi vastu. Mathew Rosengarti sõnul ei kõlba Jamie tütre eestkostjaks, sest on tema andmeil alkohoolik ja hasartmängusõltlane.

13 aastat oma kuulsa tütre eestkostjana tegutsenud Jamie Spears nõustus viimaks oma rollist loobuma, kuid Britney (39) uus advokaat Mathew Rosengart nõuab, et see toimuks kohe. Los Angelese kohus arutab küsimust täna. TMZ.comi andmeil nimetab Rosengart Jamie Spearsi alkohoolikuks ja hasartmängusõltlaseks.

Samal teemal

TMZ teatel asus Rosengart nii otsesele rünnakule pärast seda, kui Jamie Spears avaldas rahulolematust tema valitud ajutise eestkostja suhtes. Advokaat pakub tütre rahaasjadega tegelnud Jamie ajutiseks asemikuks John Zabeli nimelist vannutatud audiitorit, kes Jamie Spearsi väitel pole pädev sellele positsioonile asuma. Kuid Rosengart toonitab uutes kohtudokumentides, et tegu on üleriigiliselt hinnatud nimeka audiitoriga, kelle renomee on laitmatu ning kes on pälvinud auhindu.

Rosengart lisab, et Jamie Spearsil endal polnud finantsasjus vähimatki koolitust, kui ta tütre miljonite kasutamist käsutas. Lisaks on Jamie varem pankroti välja kuulutanud ning saanud koduvägivalla tõttu lähenemiskeelu Britney poegade ja nende isa Kevin Federline'i suhtes. Britney advokaat märgib sedagi, et väidetavalt kuulas Jamie salaja pealt tütre magamistoas toimuvat. Selle illegaalse toimingu vastu tunneb väidetavalt huvi ka FBI.

Samal teemal

28.08.2021
LUTIKA-JAMIE: isa kuulas pealt Britney Spearsi magamistoas toimuvat?
08.08.2021
Britney isa tegi ametliku avalduse eestkoste lõpetamiseks
06.07.2021
Britney Spears nõuab oma isa viivitamatut eemaldamist eestkostja rollist
18.06.2021
Britney Spears ütleb, et ei esine senikaua, kuni isa tema karjääri kontrollib