Inimesed

AVATUD ABIELU: Hollywoodi superstaar ja tema naine leppisid kokku, et võivad magada ka teistega (10)

Ohtuleht.ee, 28. september 2021 12:00

Foto: AP/Scanpix

Hollywoodi superstaar Will Smith rääkis GQ intervjuus oma erilisest abielust: tema ja ta naine Jada Pinkett Smith ei usu monogaamiasse. „Abielu ei tohi meie jaoks vangla olla“ seletas Smith (53).

Will andis intervjuus mõista, et 1997. aastal sõlmitud liidus on just naisosapool see, kes traditsioonilisse abielusse ei usu. „Mõned Jada perekonnaliikmed olid samuti ebatraditsioonilistes suhetes. Nii et ta kasvas üles hoopis teises keskkonnas kui mina.“

Samal teemal

Willi sõnul on tema ja Jada andnud teineteisele vabadust veendumuse järgi, et igaüks peab oma tee leidma. „Ja abielu ei tohi meie jaoks vangla olla.“ Eelmisel aastal arutasid Will ja Jada avalikult näitlejanna suhet toona 27aastase laulja August Alsinaga. Kuid nüüd tunnistab Will Smith, et temalgi on olnud abieluväliseid suhteid.

Will on varem unistanud, et tal oleks kuulsatest sõbrataridest haarem, kuhu kuuluksid näiteks Oscari laureaat Halle Berry ja priimabaleriin Misty Copeland. Smith rääkis oma ideest Michaela Boehmi nimelisele intiimsustreenerile ning too lasi tal koguni nimekirja koostada. Will plaanis naistele isegi helistada, kuid mõistis viimaks, et see mõte on väga halb. „See oleks jõletu,“ mäletab ta oma selgusehetke.

Samal teemal

01.04.2021
Will Smithi tütar avaldas oma intiimelu kohta midagi šokeerivat
04.06.2020
Laulja väidab, et tal oli Will Smithi naisega aastaid suhe
25.07.2019
Will Smithi abieluõnne saladus on pikantsed abivahendid
20.06.2017
Will Smithi naine oli narkoärikas