MERKUUR: Kui Merkuur on retrograadis, siis on eriti tavalised nutiseadmete ja infovahetusega seotud hädad: arvuti jookseb kokku, tööalane e-kiri satub rämpsposti hulka või hoopis vale inimese postkasti. Ka telefoni võib kotermann sisse tulla – kõnet vastu võtta ei saa, sest roheline nupp lihtsalt ei funka. On juhtunud isegi seda, et tehnoloogia võtab juhtimise üle ja näiteks telefon hakkab ise kõnesid tegema.Foto: Vida Press
Sirje Presnal 27. september 2021 22:30

27. septembril läks Merkuur retrograadi ja on seal kuni poole oktoobrini. See ei ole hea aeg armusuhte alustamiseks, suurte plaanide elluviimiseks ega oluliste lepingute sõlmimiseks. Kui Murphy seadused peaks tõepoolest kehtima, siis kehtivad nad just praegu – Merkuuri tagurpidikäigu ajal lähevad asjad tõenäoliselt untsu.

Rebid enda arust õige laheda heatahtliku killu, ent kallim solvub südamepõhjani. Telefon heliseb, aga kõnet ei õnnestu vastu võtta, sest see roheline nupp lihtsalt ei tööta! Kõige kiiremal tööajal jookseb arvuti kokku, ning et ebaõnn oleks täielik, pole sa taibanud tehtud tööd salvestada… Ja kõik see juhtub ühekorraga! Pole imestada – Merkuur on retrograadis.

Edasi lugemiseks: