Inimesed

STRIPPARITE KÄTŠ | Justin McNairn pahandab Marco Tasasega: mul on kõrini, et ta minust pidevalt s*tta räägib. Tasane: see on tema enda fantaasia! (1)

Liisa Mugra, Katharina Toomemets, 22. september 2021 17:05

Marco Tasane (vasakul) ja Justin McNairn

Foto: Kollaaž (Tiina Kõrtsini, Martin Ahven)

Austraaliast pärit hurmur Justin McNairn ja strippar Marco Tasane näivad olevat omavahel tülli pööranud. „Mul on kõrini, et ta minust pidevalt s*tta räägib,“ avaldab Justin Instagramis. Marco aga teatab Õhtulehele, et pole teist kordagi klatšinud: „Mul pole vaja seda teha, kui ta pole mulle halba teinud.“

Justini väitel on aga Marco tema teemal sõna võtnud nii sotsiaalmeedias kui ka väljaspool. „Ilmselt mõtlete, miks ma Marco Tasasest räägin. Kõik teavad, kes ta on, legend, ja mõtlete, miks on vaja temast halba rääkida. Ainus põhjus on see, et mul on kõrini, et ta minust pidevalt s*tta räägib,“ räägib Justin oma Instagrami loos.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.08.2021
UUS KAASLANE JA LILLESÜLEMID? Justin ja Triinu Liis McNairn lükkavad kuulujutud ümber: see on rumalus, me oleme endiselt koos!
15.08.2021
EESTI POPIMATE NOORMEESTE TOP 10 | Kes see pagan küll tütre nuhvlis paljast kanni välgutab? Miks ihkab poeg eksootilisse tantsutundi?
24.07.2021
KASSIDRAAMA OOTAMATU PÖÖRE! Kiisude päritolu maha salanud McNairnid said Viimsilt kahjunõude. Triinu-Liis: kui oleme kohustatud selle tasuma, siis loomulikult
25.06.2021
Glamuurne hetero Marco Tasane: mu peokülaline lubas geid põlema panna, hiljem suudles aga ise mehega