Inimesed

VIDEO | Staarisaatest välja jäänud Sara Kaelep käis Stig Rästa stuudios laulmas  

Ohtuleht.ee, 20. september 2021 13:42

Sara superstaarisaates

Foto: Kuvatõmmis/"Eesti otsib superstaari"

Nädal tagasi jäi telesaates „Eesti otsib superstaari“ edasisaajate hulgast välja 17aastane Sara Kaelep, kellele kõik kolm kohtunikku eitavalt vastasid. Tüdruk jäi aga silma Stig Rästale, kes tegi Facebookis üleskutse, et Sara talle kirjutaks. Nüüd on nad ka kohtunud ja Sara on Stigi stuudios proovilaulmisegi teinud.

„Sara ei pääsenud „Eesti otsib superstaari saatesse“, küll aga tutvustasin ma talle ja tema surmtõsisele boyfriend'ile esimest korda meie stuudiot. Sara laulis ka esimest korda päris stuudios ja meil oli selleks aega umbes pool tundi. Algus oli raske, sest tema poika polnud vist kuulnud Sarat laulmas palju ja Sara ei julgenud tema ees laulda. No aga siis ta natuke kogus end ja ma ütlesin, et paneme poisile klapid pähe, siis ta nagu ei kuule sind, aga no tegelikult kuulis hoopis seda, mida teie selles videos,“ kirjutab Stig Instagramis. „Aitäh kuulamast-vaatamast. Sara läks nüüd koju tagasi, aga mul on tunne, et me kohtume selle erakordselt julge, mitte-eestlasliku olemisega tüdrukuga veel.“

Stigi postituse kommentaarides kiidavad teiste hulgas Sara laulmist Uudo Sepp, Tomi Rahula, Anni Rahula ja Mustafa Celik.

Samal teemal

13.09.2021
Staarisaates kohtunikelt kolm eitavat vastust saanud piiga jäi silma hitimeister Stig Rästale: kui Stigi postitust nägin, olin väga elevil!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee