Inimesed

FOTOD | Kethi Uibomägi ema: tal polnud noorena halvale teele minekuks aega, pigem muretsesin, et tütar endale liialt kohustusi ei võtaks (5)

Katharina Toomemets, 16. september 2021 13:11
SUURED SÕBRAD: Laulja ja saatejuht Kethi Uibomägi ja tema ema Meeli on terve elu suured sõbrad olnud ja põrutasid nüüd koos ka Gruusiasse reisile. Kümnepäevasest seiklusest sündis saade, mis reedel teleekraanile jõuab. Foto: Erakogu

„Kui muidu emad muretsevad, et lapsed lähevad halvale teele või kuhugi nurga taha jooma, siis Kethil oli noorena nii palju teha ja tal polnud sellisteks asjadeks aega. Pigem muretsesin ma seepärast, et ta võttis omale nii palju kohustusi, et ei jõudnud ära teha,“ räägib laulja ja saatejuhi Kethi Uibomäe ema Meeli.

„Sekkusin ikka päris palju. Näiteks oli Kethi bigbändis ja ütlesin lõpuks, et ta tuleb sealt ära, sest laps oli lihtsalt nii väsinud. Eriti kevadeti ja jõulude ajal, kui igal pool olid samal ajal esinemised. Kethi isa oli nagu taksojuht – laps tuleb ühelt lavalt maha ja peab kümne minuti pärast juba järgmisel olema. See kurnas ju lapse ära, lisaks veel õppimine ja koolis käimine,“ räägib Meeli.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

18.06.2021
Kethi Uibomägi kohendab kodu: elada tuleb alla oma võimete
02.06.2021
Kethi Uibomägi esimene kogemus otsesaate juhtimisega: katsu tõsiselt rääkida, kui tunned, et sääsk sind otsaeest imeb
24.05.2021
Kethi Uibomägi on uue ameti ees aukartlik: saatejuhi väljaõpet pole ma ju kunagi saanud, plaanin Eeva Esselt nõu küsida

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee