Tele

LÄBI NAISE PILGU | „Poissmeeste peo“ 3. osas kõlavad vaid imelised komplimendid: „Ma ei tea, kas tema peale onaneeriksin, aga mulle meeldib ta sihverplaat.“ (8)

Ohtuleht.ee, 14. oktoober 2021 12:30

VALLATUD KURVID: Kolmanda episoodi kaunitarid võtsid professionaalse fotograafi kaamera ees vägagi meelaid poose. Võib vaid loota, et nad tehtut kahetsema ei hakka.

Foto: Kuvatõmmis/GO3

Kui tõsielusaatesse „Poissmeeste pidu“ saabub blond iludus, teatab kriminaalne noortalunik Kalvi-Kalle: „Ma ei tea, kas tema peale onaneeriksin, aga mulle meeldib ta sihverplaat.“ Hiljem nimetavad saatesse printsi otsima tulnud neiud Kalvi-Kallet (24) üllatavalt viisakaks noorhärraks. Kolmas pidu võib alata!

Pärast esimest episoodi oma seitse asja kokku korjanud ja saatest lahkunud müügiguru Ken nimetas „Poissmeeste pidu“ enesehävitusprojektiks. Nähtavasti tunnevad nii ka paljud teised poissmehed, sest seekordne saade toob noortalunik Kalvi-Kalle ja jõleda suuvärgiga pankrotistunud ärimehe Kevini (24) kõrvale vaid ühe uue osaleja.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

07.10.2021
LÄBI NAISE PILGU | „Poissmeeste peo“ 2. osa: Kalvi-Kalle on viidud viimase piirini, Kevini jutt külvab veelgi rohkem õudu, uute poiste südamed on aga avatud
05.10.2021
ARVUSTUS | „Armastuse malev“ – kas lõpuks üks tõsielusari, mis ei koosne vaid rõvetsemisest ja purjuspäi häbi tegemisest?
30.09.2021
KUIDAS MEELDIS? | „Poissmeeste peo“ 1. osa: Kalvi-Kalle kaob kohe õllepurki, TikToki-Tanelist saab ihaldusobjekt, Ken kostitab oma Barbiet sületantsuga ja Kevini jutt külvab õudu
23.09.2021
ÄRIHAI SIPLEB KUIVAL! „Poissmeeste peo“ antikangelane Kevin Kadakas: unistustes näen pere, maja ja Porschet, aga jõin selle püha ürituse maha