Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 19. september 

Astroloog Maria Angel, 18. september 2021 22:22

Foto: Panthermedia/Scanpix

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Hooletult lendu lastud sõnad võivad kellelegi haiget teha. Kui oled mees, siis naistega suheldes ettevaatust – igast su öeldud sõnast võidakse kinni haarata ja seda su vastu kasutada.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Võib ju tunduda, et niisama vedelemine ja igasuguse hea-paremaga maiustamine kulub vahel ära. Õigustusi leiab alati, kasulikum oleks end siiski diivanilt püsti ajada.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

On parem keel hammaste taga hoida ja mitte hakata kallimaga mingeid probleeme lahkama. Asi kisub emotsionaalseks, mingit mõistuspärast arutelu ei tule nagunii.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Poes käies manitse end säästlikkusele. Suurest edevusest tingitult võid osta ekstravagantseid rõivaid, mis ei ole mugavad, mis sulle tegelikult ei sobi ja mida sa kandma ei hakka.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Vajad, et kallis inimene oleks sinu kõrval, et ta oma armastust kinnitaks nii sõnade kui ka tegudega. Seda kapriisselt nõudes tõukad kallima pigem eemale.

Neitsi

23. august – 22. september

Kui sa ei tunne, et pere igas asjas toeks on, muutud ebakindlaks. Eriti võimendub see juhul, kui tööl tekib probleeme. Keerukas olukorras on raske rahulikuks jääda.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Tunne, et mõistetakse ja vajadusel saab kellegi rinna najal kasvõi peatäie nutta, annab kindlust. Üksi olemine on ebameeldiv, üksi jäänuna oled aldis suhtlema igasugu juhututtavatega.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Leiad, et sul on õigus partnerilt piiramatult tähelepanu saada. Kui ta sulle piisavalt maheda häälega armastust ei avalda, võib juba tüli majas olla.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kui on vajadus kokku hoida, siis püsi poodidest eemal. Eriti ohtlik on shopata internetis. Pildi peal paistavad kaunina ka ebakvaliteetsed ja sobimatud asjad.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Keskendumisvõime pole kõige parem. Selleks, et millessegi süveneda, vaimset tööd teha või õppida pead saama rahulikult üksinda olla.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Oled täna liialdusteni edev, imetled ennast. Selles osas on fantaasia hea, et iga vastassooliste heidetud pilku tõlgendad kohe imetleva või isegi armununa.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Kipud päevavalgele kraapima seiku, mis tegelikult võiks ammu olla unustuse jõkke vajunud. Kellelegi ammu tehtud tegusid või öeldud sõnu nina alla hõõruda ei ole ilus.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Oled ise oma õnne sepp, ent ka pereliikmete toetusest on palju kasu. Rahaasjus on kasu ka heast vaistust. Töises plaanis annab väga palju korda saata – võimalik on nii uue hea töökoha leidmine kui ka edutamine praeguses kollektiivis. Sul on nii järjekindlust kui ka paras annus uuendusmeelsust.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee