Tele

VIDEO | Conor McGregor üritas Megan Foxi peikale MTV galal pasunasse anda (12)

Ohtuleht.ee, 13. september 2021 11:00

Conor McGregor MTV videomuusikaauhindade galale saabumas.

Foto: AP/Scanpix

Täna öösel peetud MTV videoauhindade galal tekkis vabavõitleja Conor McGregori ja räppar Machine Gun Kelly vahel punavaibal konflikt ning kaks kuulsat meest tuli teineteisest lahutada.

TMZ.comi andmeil sai kisma alguse sellest, et Kelly turvamehed ei lubanud iiri vabavõitlejal räppariga koos fotodel poseerida. Turvad olevat McGregorit lausa eemale tõuganud. Raske jalavigastuse järel kepi abiga liikuv McGregor olevat komistanud, kepi pillanud, oma jooki maha ajanud ning ülejäänud dringi Machine Gun Kelly pihta läigatanud.

Fotodelt on näha, kuidas mehi teineteisest eemale kisutakse. „Kõik karjusid, McGregor üritas lüüa. Turvameestel oli raske teda vaos hoida,“ rääkis keegi pealtnägija. Punases sätendavas ülikonnas Kelly oli härrasmees ning üritas oma sõbratari Megan Foxi ohu eest kaitsta. Kui ajakiri Variety MKG-lt päris, mis juhtus, keeldus ta vastamast.

Õhtu kujunes Machine Guni jaoks siiski võidukaks: ta pälvis parima alternatiivartisti auhinna. Võidu tõi koos Blackbeariga kahasse salvestatud „my ex’s best friend“. Lisaks oli tal käe otsas õhtu seksikaima kleidiga naine. „Leidsin näkineitsi,“ õhkas MKG Instagramis.

Samal teemal

24.04.2021
PRANTSUSE SUUDLUS PUNAVAIBAL: sekspommil seljas vaid riideribad, mehel keel süsimust!
06.07.2020
LÕIKAV IROONIA: eksmees rikub Megan Foxi armuidülli
29.06.2020
Mehe hüljanud Megan Fox ei varja enam uut armulugu
30.04.2020
Megan Fox hülgas oma mehe esmakordselt eriti alatul kombel