Tele

Staarisaates kohtunikelt kolm eitavat vastust saanud piiga jäi silma hitimeister Stig Rästale: kui Stigi postitust nägin, olin väga elevil! (26)

Katharina Toomemets, 13. september 2021 08:43

„Eesti otsib superstaari“ saates osalenud Sara Kaelep

Foto: Kuvatõmmis/"Eesti otsib superstaari"/TV3

Pühapäeva õhtul läks TV3 ekraanil käima kaheksas „Eesti otsib superstaari“ hooaeg. Mitmed õnnelikud jalutasid kohtunikele ettelaulmiselt ära, näpus edasipääsu kinnitav kollane kaart, kuid paljud pidid leppima eitavate vastustega. Üht viimastest otsis sotsiaalmeedias hitimeister Stig Rästa, kes tüdrukust vaimustuses oli.

Mitu lauljat tuli võistlema ka põhjanaabrite juures Soomest, üks neist oli 17aastane Sara Kaelep, kes saatis end ettelaulmisel kitarril. Neiu sai kohtunikelt kolm eitavat vastust. „Minule jäi natuke rohkem nagu sosinaks. Meid on vaja siin ikka vapustada,“ ütles Birgit Sarrap, kes tüdrukut edasi ei hääletanud. Ka Koit Toomet ei suutnud Sara veenda. „Midagi polnud hullu üldse, aga minu poolt „ei“,“ sõnas Koit. „Mina ütlen „ei“,“ oli Mihkel napisõnaline.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

12.09.2021
KOLLANE KAART KÄES | Bentonite noorem tütar Lisa osaleb superstaarisaates: Sissi on minu suurim tugi, temata ma ilmselt ei suudaks seda teekonda alustada
12.09.2021
ÕL VIDEO JA REPORTAAŽ | Uue superstaari otsingud saavad avapaugu! Lauluoskusega üllatasid ka juba tuntud näod

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee