Tele

GALERII | Pisarad, üllatus ja uskumatus! Vaata, millised on olnud seniste staarisaate võitjate finaaliemotsioonid (2)

Toimetas Katharina Toomemets, 12. september 2021 08:00

Ott Leplandi superstaariks saamine

Foto: MATI HIIS

Täna õhtul saab avapaugu saate „Eesti otsib superstaari“ kaheksas hooaeg ja veel selle aastanumbri sees selgub, kellest saab uus superstaar. Vaatame tagasi viimasele 14 aastale, mis on meile toonud juba seitse ametlikku superstaari ja piilume saate finaali - milliste tunnetega võitjad tiitli vastu võtsid ja kes neile alla jäid.

„Eesti otsib superstaari“ esimene hooaeg startis 2007. aastal. Saatejuhid olid toona näitleja Aigi Vahing ja koreograaf Jüri Nael. Kohtunikeks aga Mihkel Raud, Heidy Purga ja Rein Rannap. Saate võitis Birgit Õigemeel (praegune Sarrap – toim.), keda autasustati 100 000 krooni ja plaadilepinguga.

Birgit Õigemeel staarisaates

Foto: Tikina Kõrtsini

Saate teine hooaeg võeti linti 2008. aastal. Saatejuhtidena astusid üles näitlejad Ott Sepp ja Märt Avandi. Kohtunike ridades muutusi ei toimunud. Superfinaalis võtsid mõõtu Jana Kask ja Arno Suislep, kellest televaatajad valisid võitjaks Jana.

Jana Kask staarisaates

Foto: Marianne Loorents

Kolmas hooaeg startis 2009. aasta sügisel. Saatejuhid olid sedapuhku Tanel Padar ja Ithaka Maria. Kohtuniku rolli lisandus Maarja-Liis Ilus, kes vahetas välja raadiohääle Heidy Purga. Superstaariks tuli Ott Lepland, kes sai plaadilepingu ansambliga The Sun ja 100 000 Eesti krooni.

Ott Lepland superstaarisaates

Foto: MATI HIIS

Neljas hooaeg algas 13. veebruaril 2011. Saatejuhtideks olid näitlejad Evelin Pang ja Hele Kõrve. Žürii koosseis oli sama nagu kolmandas hooajas. Saate võitis Liis Lemsalu, kes sai auhinnarahaks 10 000 eurot ja plaadilepingu Universal Musicuga.

Liis Lemsalu superstaarisaates

Foto: Mati Hiis

Viies hooaeg jõudis ekraanile 9. septembril 2012. Kohtunikena jätkasid Mihkel Raud ja Maarja-Liis Ilus, kellega liitus Mart Sander. Saatejuhtidena tegid oma debüüdi näitlejatest vennad Henrik ja Karl-Andreas Kalmet. Superfinaalis võistlesid Elina Born ja Rasmus Rändvee. Viimane võitis, saades 59% televaatajate häältest. Tema autasu oli sama, mis Liis Lemsalul.

Rasmus Rändvee superstaarisaates

Foto: Teet Malsroos

„Eesti otsib superstaari“ kuues hooaeg sai stardi 2015. aasta kevadel. Saadet asus juhtima viiendal hooajal neljandale kohale tulnud Karl-Erik Taukar. Kohtunikena hindasid lauljaid Tanel Padar, Maarja-Liis Ilus, Rein Rannap ja Jarek Kasar. Saate võitnud Jüri Pootsmann sai 10 000 eurot ja plaadilepingu Universal Musicuga.

Jüri Pootsmann superstaarisaates

Foto: Alar Truu

„Eesti otsib superstaari“ seitsmes hooaeg algas 2018. aasta kevadel. Saatejuhiametis oli taas Karl-Erik Taukar. Kohtunikepingis istusid Mihkel Raud, Eda-Ines Etti ja Koit Toome. Saate võitis saarlane Uudo Sepp.

Uudo Sepp superstaarisaates

Foto: Alar Truu

Samal teemal

12.09.2021
KOLLANE KAART KÄES | Bentonite noorem tütar Lisa osaleb superstaarisaates: Sissi on minu suurim tugi, temata ma ilmselt ei suudaks seda teekonda alustada
12.09.2021
ÕL VIDEO JA REPORTAAŽ | Uue superstaari otsingud saavad avapaugu! Lauluoskusega üllatasid ka juba tuntud näod
10.09.2021
MIS ON NEIST SAANUD? Superstaarisaates teiseks jäänud lauljad räägivad, kuhu nende tee on viinud
12.08.2021
Superstaarisaate kohtunik Birgit Sarrap: see on minu jaoks suur muutus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee