Argo LuudeFoto: Erki Parnaku
Rainer Kerge 10. september 2021 18:14

„Kui me jõuame halba aega, kus mingid riigid hakkavad teiste riikide järele keelt nilpsama, ei ole sul kinnisvaraga midagi teha. Siis on hästi, kui saad laevale ja minema. Hea veel, kui su kinnisvara peale ei kuku Tomahawk või Kalibr,“ ütleb Argo Luude, aktsiaseltsi Eesti Keskkonnateenused juhatuse esimees, kelle nimi käis EKRE poliitikuna läbi ka eelmise valitsuse keskkonnaministri võimalike kandidaatide seast.

Kui raske on olla valimiste eel miljonär?

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (4)

Hernes 10. september 2021 20:00
Kohutavalt palju loogika-analüüsi vigu intervjuus, see et üks tundmatu prügiärimees ei näe EKREs küll mingeid Venemaa mõjutusi on tema enda asi. Juba see, et ei nähta lihtsalt Venemaa mõjutusi on osava infosõja tulemus. Aga,et EKRE valetab ja eksitab samuti kui kõik teised poliitjõud, siin nende üks vale: võimule tulles ja enne seda (2014.a) lubas EKRE bürokraatia ja riigisektori suurt vähendamist, aga ei midagi kõik läheb vanaviisi edasi.
sa ise oled suur loogikaviga 10. september 2021 22:51
EKRE ei olnud võimul, EKRE oli võimu vähemusosanik, kel ei olnud domineerivat võimu kõigi asjade üle
uku 12. september 2021 16:41
To: sa ise oled suur loogikaviga. VALETAD. Ekre oli võimul. Võim oli jagatud kolme koalitsioonipartner vahel võrdselt. Koalitsioonileping algas selliste sõnadega: Eesti Keskerakond, Eesti Konservatiivne Rahvaerakond ja Isamaa Erakond on kokku leppinud soovis kanda ühiselt valitsusvastutust, lähtudes Eesti riigi ja inimeste huvidest.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS