OHTLIKUD SUHTED: Marilyn Monroel oli väidetavalt suhe nii USA presidendi John F. Kennedy kui ka tema noorema venna, justiitsminister Bobby Kennedyga. Näitlejanna varast surma on peetud nii USA agentide kui ka maffia kätetööks.Foto: VIDA PRESS
Triin Tael 8. september 2021 17:35

Hollywoodi seksikaima diiva Marilyn Monroe surmast täitub järgmise aasta augustis juba 60 aastat, kuid küsimused pole vastuseid leidnud. Oli see juhuslik üledoos, enesetapp või hoopis mõrv? Värske raamatu andmeil vaigistati 36aastane filmikaunitar, sest ta teadis liiga palju – mitte üksnes president Kennedyst ja tema vennast, vaid ka ufodest.

Hollywoodi seksikaim näitlejanna leiti oma Los Angelese kodust surnuna 5. augustil 1962. Majapidajannal Eunice Murrayl oli kell kolm öösel tekkinud kahtlus, et kuulsa perenaisega on midagi lahti. Marilyn oli end oma tuppa lukustanud ega vastanud. Kohale kutsutud psühhiaater Ralph Greenson, kes oli oma patsiendi surmaeelsel päeval tema kodus viibinud ning palunud Eunice’il hapra psüühikaga Marilynile öösel seltsi pakkuda, purustas aknaklaasi ja leidis eest filmidiiva alasti surnukeha. Seksisümbolit ümbritsesid unerohu- ja teiste kangete ravimite purgid.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad