Raamat

UUS RAAMAT: Marilyn Monroele said saatuslikuks tema teadmised ufode kohta (1)

Triin Tael, 8. september 2021 17:35
OHTLIKUD SUHTED: Marilyn Monroel oli väidetavalt suhe nii USA presidendi John F. Kennedy kui ka tema noorema venna, justiitsminister Bobby Kennedyga. Näitlejanna varast surma on peetud nii USA agentide kui ka maffia kätetööks.Foto: VIDA PRESS

Hollywoodi seksikaima diiva Marilyn Monroe surmast täitub järgmise aasta augustis juba 60 aastat, kuid küsimused pole vastuseid leidnud. Oli see juhuslik üledoos, enesetapp või hoopis mõrv? Värske raamatu andmeil vaigistati 36aastane filmikaunitar, sest ta teadis liiga palju – mitte üksnes president Kennedyst ja tema vennast, vaid ka ufodest.

Hollywoodi seksikaim näitlejanna leiti oma Los Angelese kodust surnuna 5. augustil 1962. Majapidajannal Eunice Murrayl oli kell kolm öösel tekkinud kahtlus, et kuulsa perenaisega on midagi lahti. Marilyn oli end oma tuppa lukustanud ega vastanud. Kohale kutsutud psühhiaater Ralph Greenson, kes oli oma patsiendi surmaeelsel päeval tema kodus viibinud ning palunud Eunice’il hapra psüühikaga Marilynile öösel seltsi pakkuda, purustas aknaklaasi ja leidis eest filmidiiva alasti surnukeha. Seksisümbolit ümbritsesid unerohu- ja teiste kangete ravimite purgid.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

06.09.2021
President Kennedy 20aastane armuke: „Olin kindel, et see on armastus.“
26.05.2021
SKANDAAL: Marilyn Monroe hiigelskulptuur õhutab naistevihkamist ja ahistamist?
19.05.2021
Marilyn Monroe skandaalseim kleit pani publiku ahhetama: küllap arvasid kõik, et seisin laval alasti
29.07.2020
Nõukogude Marilyn Monroe sai insuldi