Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: pühapäev, 12. september 

Astroloog Maria Angel, 11. september 2021 22:22

Foto: Irina Dmitrienko/Scanpix

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Hommikul võid vara ärgata, sest tunned sisemist rahutust, soovi palavikuliselt tegutseda. Kodus õnnestub mõndagi ära korraldada. Õhtupoolikult suudad juba rahumeelsemalt nautida.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Suurepärane aeg seiklemiseks koos kallimaga. Tore on koos sporti teha või matkata, hästi sujub ka intellektuaalne mõttevahetus. Võite vaielda, kuid vaevalt vaidlus riiuks paisub.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Oled vägagi suhtlemisaldis. Kohtud nii mõnegi inimesega, kellega on lihtsalt mõnus lobiseda. Kuuled põnevaid sõnumeid ja edastad neid meeleldi ka teistele.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sul on jõudu ja tegutsemislusti, võtad kodus nii mõndagi ette. Kui millegagi alustad, sujuvad asjad kiiresti ja kenasti, jõuad ruttu tulemusteni. Väikesed eduelamused teevad rõõmu.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Tähelepanu on suunatud sellele, et kodu ilusamaks ja õdusamaks muuta ning õues sügistoimetusi teha. Tegutsed pühendunult ja suudad terve päeva mütata.

Neitsi

23. august – 22. september

Hea aeg selleks, et sõpradega kokku saada ja mingi suurem töö ära teha. Võiksid näiteks talgud organiseerida. On õige aeg üritusi korraldada ja nende käigus infot vahetada.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Hoolimata puhkepäevast võivad mõtted olla väga otseselt karjääri- ja rahateemale suunatud. Näed võimalust aktiivseks tegutsemiseks, planeerid suurt hüpet.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Tunned endas jõudu pulbitsemas. Tasub aktiivselt tegutseda, suurepärased tulemused ei lase end kaua oodata. Kallimaga saab rahulikult rääkida ka tõsistel teemadel.

Ambur

22. november – 21. detsember

Edev ja ilus, nagu sa oled, püüad möödujate pilke, see tõstab tuju. Kuidas aga tunneb ennast see, kes su kõrval käib? Sa oletad, et ta on uhkusest õhevil, kuid äkki närib ta hinge armukadedus?

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Minevikus kogetu võib sind mõjutada vastakates suundades. Kunagine kogemus annab aluse praeguseks eduks, ent võimalik on ka ebakindluse tundmine.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Ideaalne aeg kallimaga koos olemiseks. Lihtne ja kerge on suhelda, igasugustest lõbustustest rõõmu tunda.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Võta ette väljasõit koos inimesega, keda sa armastad. Tehke midagi, mida te varem kunagi proovinud ei ole, tooge oma ellu häid emotsioone.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Algaval aastal oled küllaltki tasakaalukas ja ettevaatlik. Äriasjad edenevad kenasti, kui kõike aegsasti planeerid ning nii ajakavast kui ka lubadustest kinni pead. Kui sel aastal saab alguse uus armusuhe, siis edeneb see küll aeglaselt, ent viib ilmselt tugeva ja kestva ühenduseni.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee