Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 10. september 

Astroloog Maria Angel, 9. september 2021 22:22

Foto: Irina Dmitrienko/Scanpix

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Hetkel, mil seda on vaja, suudad end kokku võtta. Ent kui otsustavad momendid on möödas, tunned end kui tühjaks pigistatud sidrun.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Käed-jalad on tööd täis, aga see, mida ette võtad, on siiski pigem puhas rõõm kui raske kohustus. Võid saavutada hea klapi inimestega, keda siiamaani vaid põgusalt tundsid.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Oled emotsionaalne. Kipud mõnda aspekti põhjendamatult üle tähtsustama ning seetõttu ei taju sa tervikut kuigi hästi. Hea päev loominguliseks tegevuseks.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Ole julge ning võta ise ühendust sellega, kellega suhelda tahad. Kui ujedalt käitud ning ootad, millal tema sind üles otsib ja juttu teeb, võid pikaks ajaks ootama jäädagi.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Häid ideid võivad teinekord anda ka vanemad inimesed. Küsi nendeltki nõuandeid, ära kujuta endale ette, nagu nad midagi uut välja mõelda ei suudaks!

Neitsi

23. august – 22. september

Ära karda teha otsuseid, sest su valikud ja otsused on õiged isegi siis, kui nad on valed. Ainult nii võid sa leida lahendusi vaatamata sellele, et eksimustest sa päris mööda ei saa.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Kuuled mitmeid uudiseid, nende hulgas on midagi meeldivat, aga samas ka midagi niisugust, mis sul viha pärast peaaegu et juuksed püsti ajab. Kõike muuta sa ei saa!

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Hea päev rahaasjade korraldamiseks. Leiad nutikaid võimalusi asjus, mis puudutavad ühisomandit või siis on kuidagi seotud raamatupidamisega.

Ambur

22. november – 21. detsember

Sulle tundub, et üks inimene käitub meelega nii, et sina end kõige paremini ei tunneks. See ei ole tõenäoliselt nii, asi on ilmselt su suhtumises ja eelarvamustes.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kas on mõtet teiste asjadesse nina toppida, arvamust avaldada, mõjutada? Äkki tuleb see sulle endale hiljem tagasi? Tee enda asjad korda, alles siis on õigus teisi kritiseerida.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Tunne, et näed hea välja, tagab sulle ka sisemise enesekindluse. Tänane päev sobib selleks, et osta endale uusi riideid ning ka kosmeetikat ja iluvidinaid.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Hoolitse selle eest, et jätaksid endast hea mulje, ole kaasinimeste suhtes viisakas ja lahke. Kui oled hea ja soe kaaslane, hoiavad teised sind ka edaspidi.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Algamas on põnev ja seiklusrikas aastaring. Ära pelga uuendusi, ole valmis kohanema ning endale aina paremaid võimalusi otsima. Aeg toob tutvusi huvitavate inimestega. Sind võib tabada armumine esimesest silmapilgust kohas, kus sa seda kõige vähem oodata oskad. Tähtis on hoida häid suhteid perega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee