Kristen Stewart printsess Dianana.

Foto: VIDA PRESS
Ohtuleht.ee 29. august 2021 10:00

Järgmisel nädalal algaval Veneetsia filmifestivalil esilinastub printsess Diana eluloofilm „Spencer“, kus traagilise saatusega südamete printsess kehastab omaaegne „Videviku“ täht Kristen Stewart.

Filmiga „Fantastiline naine“ võõrkeelse filmi Oscari võitnud Tšiili kineast Pablo Larraín otsustas Diana puhul keskenduda ühele nädalavahetusele, mil printsess mõistab kuningliku pere seltsis viibides, et tema abielu prints Charlesiga on lootusetult läbi.

Charlesi mängib "Poldarki" kurjamina tuntud Jack Farthing. Võtted toimusid Saksamaal ja Inglismaal. Film esilinastub Veneetsia festivalil 3. septembril, kinolevisse peaks „Spencer“ jõudma alates novembrist.

Larraín on maitsekalt linale toonud ka Jacqueline Kennedy lesestumise loo - „Jackies“ kehastas USA esileedit Natalie Portman.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

kurb 29. august 2021 12:25
aga näitleja pole sinnapoolegi ja kaua võib kellegi seljas liugu lasta. Elatagu oma, skandaaliderohket, elu, kui seda juhtub olema. Omad valikud ja eri aegade, eri maade õukonnamängud. Ikka ja jälle, küll esimene Elizabeth, küll Victoria, küll Diana - raha tegemine ei taha kuidagi lõppeda. Superstaarid, tegelikud, ikka ammustest aegadest, praeguste jäljed-kasu tuleviku tarbeks...
Väga kahju 29. august 2021 12:10
Et pikk elu jäi elamata.vaatasin kuskilt kanalilt mingit dokumentaali,kus rõhk oli pandud ta kannataja pooside peale võtust.aga..puhaku rahus.

SISUTURUNDUS