Tom Cruise mullu Roomas „Võimatu missioon 7“ võtteil.

Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 28. august 2021 13:00

Tom Cruise filmib Inglismaal Birminghamis „Võimatu missiooni“ seitsmendat jagu, kuid on pidanud üle elama mitmeid ebameeldivusi.

The Suni teatel ärandati teisipäeval Church Streetil Grand Hoteli eest BMW X7, mida Hollywoodi superstaar linnas ringi liikumiseks kasutas. Kurjategijate saagiks langenud tuhandete eurode väärtuses kraami. Politsei tegi õnneks oma tööd eeskujulikult ning sai sõiduki peatselt kätte. Nüüd uuritakse turvakaamerate salvestisi, et ka kurjategijad kinni nabida.

Cruise'il oli probleeme ka helikopterisõiduga - nimelt ei võtnud lennuväli teda vastu ning ta pidi leidma koha ohutuks maandumiseks. BBC Newsi teatel maandus superstaar viimaks Alison Webbi nimelise inglanna aias. Perele oli ette öeldud vaid seda, et keegi vipp vajab maandumispaika.

Episood kujunes meeleolukaks: Cruise poseeris vastutulelikult fotode jaoks ning lasi piloodil Webbi ja tema partneri lastele tasuta helikopterisõitu teha.

Samal teemal

Kommentaarid  (2)

Tugitoolisportlane 28. august 2021 19:30
Ikka väga, väga hea näeb mees välja, oma 59 eluaasta kohta.. Kui saunas, leili- või duširuumis vaadata keskmist Eesti meest, kes on ainult 45-50 aastane ja kellel sickpacki asemel on kena kõhuke ja käelihased ripuvad allapoole, siis on üsna kurb üldpilt..
rs 28. august 2021 19:10
kes see toomas kruis on ? Ott Sepp on parem näitleja !

SISUTURUNDUS