Inimesed

Argo Aderi abikaasa Maarja: nii rasket aega nagu viimane abieluaasta polegi enne olnud (24)

Toimetas Carolin Liis Tamm, 25. august 2021 13:49

Argo Ader ja tema abikaasa Maarja Kerner-Ader.

Foto: Teet Malsroos

„Naljakas on, et mingid asjad, mis juhtuvad, teevad sind tugevamaks ja lähendavad veel rohkem,“ jagab kulturist Argo Aderi naine Maarja Kerner-Ader, et keerulised ajad ei tähenda alati halba.

Maarja Kerner-Ader (32) annab sotsiaalmeedias teada, et täna täitus tal abikaasa Argoga (50) kolm aastat abielu. „Kõik on olnud imeline ja hea,“ annab ta teada, et on õnnelik.

Maarja sõnul vajab õnnelik abielu tööd. „Selleks, et hoida suhet, on vaja palju-palju teha! Ma olen õnnelik, et mul on kolm imearmsat kutti ja see abielu, mis mul on. Teen tööd edasi, et kõik toimiks ja oleksime veel tugevamad.“

Argo Ader langes pärast kaksikute poiste sündi sügavasse depressiooni, sest oli oma naise lastele nii-öelda kaotanud. Argo kurtis naise sõbrannale saadetud sõnumites, et Maarja pole tema jaoks enam ahvatlev ning et tema füüsiline ja vaimne jaks on otsas ja motivatsiooni napib.

Maarja sõnul oli Argol tõesti depressioon. „Ikkagi kolm pisikest last. Sünnitusjärgne depressioon ei teki ainult emadel, see võib tekkida ka isadel, aga sellest ei räägi väga keegi. Lisaks see raske koroonaaeg... Ja nii ta läks, olime Argoga ka sügisel mingi aja suhtepausil ning kasvatasime oma tublisid lapsi koos. Argo on, oli ja jääb maailma parimaks isaks oma lastele. Sellest pausist teavad meie omad inimesed, kuid jah, pole sellest palju rääkinud, kas ka peaks?“ kirjutas ta Instagramis. 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee