Bentonite noorem tütar Lisa Jennyfer liigub õe Sissi jälgedes ja osaleb superstaarisaate uues hooajas.

Foto: Video: Tiina Kõrtsini
Liisa Mugra | Video: Tiina Kõrtsini, 12. september 2021 20:07

12. septembril sai teleekraanidel stardi uus „Eesti otsib superstaari“ hooaeg. Taasavaldame sel puhul 19. augustil ilmunud intervjuu.

„Mäletan, kuidas ema ütles, et tuleb „Eesti otsib superstaari“ uus hooaeg ja peaksin kandideerima. Ka ise teadsin hinges, et nüüd algabki minu teekond ja panin end kirja,“ kirjeldab perekond Bentonite noorem tütar Lisa Jennyfer, kes osaleb superstaarisaate uues hooajas.

12. septembril sai teleekraanidel stardi uus „Eesti otsib superstaari“ hooaeg. Taasavaldame sel puhul 19. augustil ilmunud intervjuu. „Mäletan, kuidas ema ütles, et tuleb „Eesti otsib superstaari“ uus hooaeg ja peaksin kandideerima. Ka ise teadsin hinges, et nüüd algabki minu teekond ja panin end kirja,“ kirjeldab perekond Bentonite noorem tütar Lisa Jennyfer, kes osaleb superstaarisaate uues hooajas.

Lisa ütleb, et tema kõige suurem tugi on selle juures olnud vanem õde Sissi, kes osales samas saates 2018. aastal ja tuli lausa hõbemedalile. „Sissi innustab ja armastab ning on tõesti parim sõbranna mulle. Ta ütles, et muusika on minu hingepikendus ning peaksin igal juhul selle unistuse poole püüdlema,“ rõõmustab Lisa Jennyfer.

Lisa sõnul jagab Sissi, kes on selle teekonna juba varem läbi teinud, lahkesti temaga oma kogemust ja kõiki saadud õppetunde. „Ilmselt ma ei suudaks seda teekonda alustada, kui ta poleks mind kõrval toetamas,“ arvab ta.

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
1,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaVõida iPhone 12 nutitelefon