Viivi SõnajalgFoto: Stanislav Moshkov
Toimetas Keit Paju 17. august 2021 18:01

Perekond Sõnajalg teatab, et ootamatult surnud Viivi Sõnajala viimsele teekonnale saatmine toimub Jaani kirikus. Samuti selgus tema surma põhjus.

„Meie kallis Viivi oli meie pere ingel. Teda on jäänud leinama abikaasa, viis last, lapselapsed ja kogu ülejäänud Sõnajalgade pere. Nii palju jäi tegemata, nii palju jäi ütlemata. Tema inimkehas tuksunud inglisüda lakkas löömast. Ootamatult. Enneaegselt,“ kirjutab perekond Sõnajalg.

Kohtuarstliku ekspertiisi kohaselt põhjustas Viivi surma südamepuudulikkus.

„Ainus, mis meile selles kurbuses lohutust annab, on kindel teadmine, et meie ingel läks Jumala juurde, kus ei ole valu ega pisaraid ja kus ta jätkab palvetamist meie kõigi eest. Viivi lahkumine on meid veelgi tugevamini kokku sidunud ja õpetanud kui habras on inimelu ja kui tähtsad me üksteisele oleme,“ lisab perekond.

Viivi ärasaatmine toimub Tallinnas Jaani kirikus laupäeval, 21. augustil. Kõik, kes soovivad Viiviga hüvasti jätta, saavad seda teha ajavahemikus 11.00 – 13.00. Kiriku uksed on avatud, mängib vaikne muusika ja leinajaid juhatatakse kirikusse väikeste gruppidena, kehtib 50 inimese piirang.

Viivi ärasaatmise jumalateenistus, temale südamelähedaste meloodiatega, algab kell 13.30 ning sellest on koroonapiirangute tõttu võimalik osa võtta vaid eelneva registreerimise alusel. Registreerimiseks tuleb saata vastavasisuline teade aadressile liis@vivicum.ee ning oodata registreerumise kinnitust.

Viivi muldasängitamine Saaremaal Karja kalmistul toimub ainult oma pere ringis.

Samal teemal

Kommentaarid  (66)

Te võiksite seda kuulda 19. august 2021 16:36
https://www.youtube.com/watch?v=YQBwUErr3ho
Siirius 19. august 2021 09:36
c 20. august 2021 09:45
ta oli vaktsineerimise vastane, rääkis sellest viimases intervjuus. Seega vaktsineerimata, küll aga võis südamepuudulikkus tekkida läbipõetud covidi tüsistusena
Vaktsiineeritu 20. august 2021 16:08
Küll on vaktsiinivastastel ikka lugemisoskuse ja hariduse puudujäägid! Kui mitmes kommentaaris on öeldud, et ta polnud koroona läbipõdemise tõttu vaktsineeritud, või lausa vastane, kirjutab ikka mõni lamemaalane oma tõde!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS