Eminem

Foto: AP/Scanpix
Ohtuleht.ee 14. august 2021 11:00

USA räpistaari Eminemi 19aastane tütar teatas, et ta on mittebinaarne - ta ei identifitseeri end ei naisena ega mehena.

Seni Whitneyna tuntud neiu teatas uudist TikToki videos ning palus, et fännid kutsuksid teda edaspidi Stevie'ks. Mõned aastad tagasi oli ta teatanud oma biseksuaalsusest, kuid ütleb nüüd, et tema seksuaalsus on muutlik.

Eminem pole Stevie bioloogiline isa: räppari eksnaine Kimberly jäi lapseootele varsti pärast nende lahutust. Whitney Scott sündis 2002. aasta aprillis. Kuid Eminem ja tema eksnaine leidsid taas teineteise juurde ning räppar adopteeris Whitney 2005. aastal. Järgmisel aastal sõlmitud teine abielu ei kestnud paraku aastatki. Whitney pärisisa Eric Hartter oli narkomaan, kes suri 2019. aastal ilmselt üledoosi tagajärjel.

Eminemi ja Kimi ühine tütar Hailie sündis 1995. aasta detsembris. Temast on saanud edukas sotsiaalmeediategelane.

Eminem on aidanud kasvatada ka Kimi kaksikõe Dawni tütart Alainat ning on ka tema ametlikult lapsendanud. Dawn ei saanud omal ajal lapse kasvatamisega hakkama, sest oli narkootikumide küüsis. Ta suri 2016. aastal. Ka Kim on olnud omadega aastaid kimpus ning viidi hiljuti psühhiaatrilisele ravile väidetava enesetapukatse tõttu.

Samal teemal

Kommentaarid  (17)

Oswald 18. august 2021 18:08
...teatas, et ei tunne end ei naisena ega mehena... Kirjatarkuse tipp - kolm eitust ühes lauses. Äge!
Pets 16. august 2021 14:11
We gonna pull together through it We gon' do it Lainie, uncle's crazy ain't he? Yeah, but he loves you girl and you better know it We're all we got in this world. ___ Eminem on teda laulus siiski tüdrukuna maininud, eks sellest juba aega möödas ka. :D
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS