Inimesed

Eesti 30 | Näitleja Katrin Karisma lapselapsele: „Kahju, et ma nii vana olen! Tahaksin näha, kuhu Eesti edasi areneb.“ (2)

Johanna-Kadri Kuusk | Video: Jevgeni Salihhov, 20. august 2021 08:00

Õhtulehe ajakirjanikud uurivad oma vanematelt ja vanavanematelt selle kohta, milline oli elu pärast taasiseseisvumist. Seekord jutustab ajakirjanik Johanna-Kadri Kuusk oma vanaema ja näitleja Katrin Karismaga.

Katrin kinnitas, et nagu kõikide suurte muutustega, võttis ka taasiseseisvumisega harjumine üksjagu aega. „Alguses oli suur eufooria ja siis ei pannud muutusi tähelegi. Pika peale hakkasid asjad juhtuma. Kuna ma sõitsin väga palju Eestis ringi seoses sellega, et me mängisime (teatrietendusi- toim.), siis hakkas see väline muutus pikkamööda tulema. Järsku hakkasid tekkima ilusad aiad. Kui muidu olid majad ainult kollast värvi, siis järsku hakkas tulema teisi värve. Siis järjest läks ilusamaks ja nüüd on nii super! Mõni võib rääkida, et ainult Hiiumaa või Saaremaa on ilus, siis tegelikult on terve Eesti ilus,“ kirjeldas ta.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

21.08.2021
Taas Estonias mängiv Katrin Karisma: kui mu leping ootamatult lõpetati, ei tahtnud ma kolm aastat selle maja lähedalegi sattuda
20.08.2021
Sinimustvalged 90ndad (ja eriti need esimesed aastad) – üks äärmiselt rõve aeg
20.08.2021
Eesti 30 GALERII | Pika Hermanni torni heisati riigilipp, riigikogus peetakse pidulikku istungit