Taavi Rõivas, Kalev Kruus

Foto: Karin Jaanus
Toimetas Mondela Urbala 8. august 2021 14:27

„Minu raudne teekond sai täna esimeses vahetusalas väikese tagasilöögi. Kohtunik teatas, et ujusin kuus minutit kauem, kui viisakas oleks,“ kirjutab Taavi Rõivas sotsiaalmeedias.

Taavi Rõivas jagab oma Facebooki lehel, et kuigi enesetunne on suurepärane ja tahet meeletult, siis ratta selga teda ei lubatud. „Ju siis on see sõnum, et tuleb veel aasta aega korralikult trenni teha ja abikaasale jooksukilomeetritel toeks olla,“ kirjutab Rõivas.

Ta tänab sellegipoolest kõiki kaasaelajaid. „Teie toetavad sõnad, koos supertreenerite ebainimlike pingutustega, tegid võimalikuks selle, et täna üldse enesekindla tundega 1,9 kilomeetrilisele ujumisrajale julgesin minna ja ilma probleemideta selle vastiku vastulaine kiuste omal käel läbisin.“

Rõivas on enda üle uhke, sest suutis päris mitmest inimesest isegi mööda ujuda. „Igal juhul fantastiline kogemus, järgmisel aastal kindlasti uuesti rajal!“

Samal teemal

Kommentaarid  (34)

Normaalsed trenniriided, XL suuruses!!! 9. august 2021 23:32
Mine osta poest Luisale suuremad trenniriided, et ta ei peaks trennis ja võistlustel end väikes tesse liibukatesse suruma! Nii ümarad vormid pole mõeldud liibuvatesse riietesse pressimiseks!!! Täidlasematele naisevormidele on poes olemas ka suuremad numbrid, milles saab end vabamalt tunda!!!
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS