Inimesed

Ilmus algselt kell 11.04, täiendatud haigekassa kommentaariga kl 13.53

PRIOONHAIGUS! Anatoli Arhangelskit ründab haruldane nakkav ajuhaigus. Tantsija toetuseks on kogutud üle 150 000 euro (49)

Keit Paju, 5. august 2021 13:53

Rahvusballeti tantsija Anatoli Arhangelski

Foto: TEET MALSROOS

Pärast koroona põdemist haruldase haigusega nakatunud balletiartist Anatoli Arhangelski, kes viibib praegu Itaalias haiglaravil ning kellele Eesti arstid diagnoosi ei osanud panna, sai itaalia spetsialistidelt diagnoosi kätte: ta põeb prioonihaigust.

Eesti Rahvusballeti esisolisti Anatoli Arhangelski seisukord on pidevalt halvenenud ja ta jääb ravile Itaaliasse dr Gian Luigi Gigli juurde. Doktor Gigli on varem päästnud sarnaste sümptomitega ravimatu haigusega patsiendi elu eksperimentaalse dieedipõhise raviga, millega alustas ka Anatoli ravimist. „Kuna antud hetkel ei ole kaotada midagi, siis loomulikult proovime seda varianti,“ tõdeb Anatoli abikaasa Marika. Ta kiidab ka Udine haigla personali, kes hoiavad Anatolit kui kõige kallimat last.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

29.07.2021
RASKELT HAIGE! Rahvusballeti tantsija Anatoli Arhangelski abikaasa: tema olukord läheb aina hullemaks
28.07.2021
Estonia esisolist Anatoli Arhangelski võitleb pärast Covid-19 põdemist raske haigusega: Eesti arstid diagnoosi panna ei oska, haigekassa seetõttu tantsija ravi ei rahasta
27.07.2021
IGA EURO LOEB! Eesti Rahvusballeti esisolist Anatoli Arhangelski võitleb raske haigusega ja vajab kiiresti inimeste abi

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee