Inimesed

LIIGA VÄHE RAHA! Scarlett Johansson kaebas Disney kohtusse, sest ei saanud „Musta Lese“ eest piisavalt palka 

Toimetas Katharina Toomemets, 30. juuli 2021 13:07

Scarlett Johansson filmis „Black Widow“

Foto: Sipa/Scanpix

Scarlett Johansson otsustas oma tööandja Disney kohtusse kaevata, sest mõni aeg tagasi kinodesse jõudnud „Must Lesk“ („Black Widow“„ jõudis kinodega samal ajal ka Disney+ voogedastusse ja näitlejanna sai selle võrra kõvasti vähem palka, vahendab People.

36aastane Johanssoni lepingu järgi pidi „Black Widow“ jõudma vaid kinodesse ja tema palk sõltub konkreetselt sellest, kui palju film sisse toob. Näitleja advokaadi sõnul pole saladus, et Disney avaldab filme voogedastuses, et kasvatada oma tellijate arvu ja kergitada aktsiahinda. „Näitlejate, kes vastutavad filmi edukuse eest, lepingutingimuste ignoreerimine rikub nende õigusi. Kindlasti ei jää see viimaseks kohtuasjaks, kus Hollywoodi täht astub Disney vastu ja seisab oma au eest.“

Walt Disney Company esindaja ütleb, et kohtuasjal pole mingit alust ja Johansson on teeninud tänu filmi Disney+-i jõudmisele teeninud isegi 20 miljonit dollarit lisaks. Selle raha on näitleja Disney kinnitusel ka kätte saanud.

„Black Widow“ jõudis kinodesse 9. juulil ja teenis avanädalavahetusel Ameerikas 80 miljonit dollarit ning mujal maailmas 78 miljonit dollarit. Disney+ esilinastus tõi veel 60 miljonit dollarit lisatulu.

Samal teemal

11.07.2021
TORE SEIK: „Mustas Leses“ mängib Scarlett Johanssoni nooremat versiooni kuulsa näitlejanna tütar
09.07.2021
FILMISAADE „DUUBEL“ | Scarlett Johansson lahkub Marveli kinouniversumist korraliku pauguga
07.07.2021
OOTAMATU UUDIS: Scarlett Johansson on viimase vindi peal rase!
05.07.2021
Scarlett Johansson jätab 11 aasta järel oma tipprolliga jumalaga

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee