Kollaaž

Foto: ÕL kollaaž/Erakogu
Mondela Urbala 28. juuli 2021 11:19

„Piiblilugemise laagri viimasel õhtul nuttis terve telgitäis noori, sest Jumal puudutas neid nii võimsalt. Seal kogesin esimest korda päriselt ja reaalselt Jumalat. Teadsin, et ei taha üksi edasi minna, vaid koos temaga,“ jutustab Hanna Rebeka Leinštrep (23), kuidas temast sai kristlane.

Hanna Rebeka Leinštrep on Tallinnast pärit 23aastane kristlane. Aasta tagasi abiellus ta oma abikaasa Mooses Leinštrepiga (20). „Tegelen fotograafia, videograafia ja muusikaga, meeldib sotsiaalmeedias toimetada ja hetkel töötan kristlikuks telekanalis Taevas TV7.”

Edasi lugemiseks:

Kommentaarid  (7)

ateist 29. juuli 2021 12:03
See jutt, et usuinimesed endid peale ei suru on täielik jamajutt. Täpselt nagu vikerkaarlased, on nad vähemuses ja nõuavad endi kummardamist ja austamist. On läinud asi isegi niikaugele, et nõutakse suisa külavahel teretamistj kraapsu tegemist ja kui sa seda ei tee siis saad teada kes või mis sa oled.
Sidrun 29. juuli 2021 08:29
Minagi otsisin troosti kirikult. Sain aru, et kirik ja usk on kaks eri asja. Usk on mu sees sügaval peidus, minu salaasi. Selle suurust ega olemasolu ei näita kiriku uhked tornid, kümnis, usukuulutamine, palverännakud, ristimine, laulatamine, leeritamine vms. Need on välised toimingud teistele näitamiseks. Samas -- usk kui kultuurinähtus on aidanud muuta inimesi loomast ülemaks.. Kunst, muusika, luule, arhitektuur jne
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS