Inimesed

HÜVA NÕU | Kristo Tuurmann: ausus on enesearengu kiirtee, kuid kõik ei ole ilus roosamanna, mida kõigiga jagama minna 

Anu Saagim, 22. juuli 2021 12:17

Kristo Tuurmann

„Üks põhiline ja samas nii elementaarne kvaliteet, mida kõikides suhetes peaksime praktiseerima, on ausus,“ räägib tervislikku toitumist, enesearengut ja ausust propageeriv Kristo Tuurmann. „Ma usun, et muidu väga kaugele enesearengu teel astuda ei saa. Ausus eelkõige iseenda osas, aga alati hea koht aususe praktiseerimiseks on ka paarisuhe. Ma olen iseenda pealt näinud, et kõik need korrad kui ma olen arvanud, et nüüd on küll aususega suhtes hästi, siis tegelikult annab veel kaugemale minna ja veel ausam olla,“ räägib ta ja lisab, et kuigi iga kord ei pruugi see olla lihtne valik ja tahaksime võtta vastutust teise eest, et mitte näiteks teise tundeid riivata, siis absoluutselt iga kord on see Kristo enda elus viinud suhet sügavamaks.

Ta toob paralleeli lennundusest - kui tavapärane suhe on justkui lennukiga liinilennu lendamine, siis ausus on see raketikütus, millega annab juba kosmost väisata.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

20.07.2021
HÜVA NÕU | Venitamise abil kaalust alla ja lihased tugevaks? Joogaõpetaja Tiit Trofimov selgitab, kui lihtne see tegelikult on
19.07.2021
HÜVA NÕU | Tahaks saada ettevõtjaks, aga ei julge? Meenuta, mida on sulle räägitud edu ja raha kohta.
30.06.2021
HÜVA NÕU | Miks pole mõtet teiste murede pärast pingesse minna, liialt pabistada või emotsioone tõsiselt võtta?
27.06.2021
„SUHTEMINUTID“ | Eduakadeemik Roland Tokko: naist tasuks vahel ka päriselt kuulata, seda kodurahu huvides

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee