Elina Netšajeva

Foto: Merilin Ulm
Toimetas Mondela Urbala 19. juuli 2021 14:07

„Kõige hullem on siis, kui putukad laulmise ajal suhu lendavad. Näiteks „La Forzas“ on pikk noot ja hoiad pikalt suud lahti, muidugi just sellel hetkel tahavad need tegelased suhu ronida,“ räägib Elina Netšajeva raadio Elmari hommikuprogrammis, milliseid äpardusi tal ette on tulnud.

Elina Netšajeva räägib, et naudib väga praegust kuuma suve ja kõrgeid temperatuure. „Palavus on mõnus. Tore, kui ei pea endale sada kihti riideid selga panema. Mulle meeldib kanda ägedaid suvekleidikesi. Ka sandaalid on jalas mugavad, vahelduseks kummikutele. Minu jaoks on soe suvi suur rõõm ja õnn,“ jutustab ta ja lisab, et tema jaoks pole palavusega töö tegemine samuti probleem. „See pole küll võib-olla kõige lihtsam ettevõtmine, kuid häälepaeltele selline soojus sobib ja kõrged noodid tulevad hästi välja.“

Putukad ei piina Elinat ainult suvel. „Võin öelda, et isegi talvel on seda juhtunud, et kärbsed lendavad suhu. Kirikud köetakse talvel soojaks ja kärbsed ärkavad seetõttu kenasti üles. Ja kuhu nad ikka mu laulmise ajal lendavad – loomulikult suhu. Ükskord lendas kärbes otse kurku ja üritasin ääri-veeri oma laulu lõpuni laulda. Mul olid pisarad silmas, sest see tegelane mürgeldas päris korralikult. Nüüd on mul tekkinud selles suhtes juba teatav foobia,” naerab Elina.