Prints Edward ja tema abikaasa Sophie.

Foto: AFP/Scanpix
Toimetas Geidi Raud 14. juuli 2021 13:14

Kui kuninganna Elizabethi noorim laps – prints Edward (57) – 1999. aastal pulmad pidas, sai abielupaar Wessexi krahviks ja krahvinnaks. Ihaldatud hertsogi ja hertsoginna tiitlid pidid nad pärima Edwardi isalt, prints Philipilt. Nüüd, kolm kuud pärast Edinburghi hertsogi, prints Philipi surma, on aga tiitlite pärimine suure küsimärgi all.

Nimelt sai isa tiitlid automaatselt endale vanim poeg, Ühendkuningriigi tulevane kuningas, prints Charles. Kuningakojas levivad aga sahinad, et Charles ei kavatse Edinburghi hertsogi tiitlit nooremale vennale anda. Mis siis, et see oli nende isa soov, vahendab Daily Mail.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (3)

Liiga kaua 14. juuli 2021 16:29
Proua kuninganna on juba piisavalt kõrges eas ja Charles ilmselt jääbki seda kuningaks - - saamist ootama! Või jõuab isegi enne ära surra. Sest talgi on aastaid piisavalt! Kui kaua siis see veel aega võtab, kuni ta ema asemele kuningaks saab?
Seisuseta 14. juuli 2021 14:54
Jalgpalli vaatamisega seoses - prints William on oma maa jalpalliliidu president ja loomulikult oli tema koht loožis. Ja Tindallid oleksid oma kuninglike ja spordimaailma sidemete kaudu kindlasti ka koha loožis saanud, kuid ilmselt ei pidanud seda nii hirmus oluliseks.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS