Foto: Martin Ahven
Merilyn Närep 8. juuli 2021 11:47

„Justin, mul on vaja üht asja teada. Kas sa saaksid veel rohkem pede välja näha, kui sa praegu oled? Kas sa veel rohkem saaksid olla, sest ma tahaks teada, kui haige see välja näeb,“ põrutab tuntud blogija Mariann Treimann ehk Mallukas Austraalia meesmeelelahutajale Justin Leole saadetud privaatsõnumis. Blogija saatis nimelt Justinile neli vulgaarsust täis häälsõnumit. Tagantjärele tunnistab Mallukas, et see oli inetu tegu: „Sellises olukorras ei ole teha muud, kui tõsta käed ja tunnistada oma süüd.“

„Iga kord, kui sa oma huult hammustad pede moel, siis mõtlen, kui f*cking väike su m*nn on. I'm f*cking sorri. Võib-olla sa ei ole pede, aga miks sa nii pede tahad välja näha siis? Täiesti p*tsis. Ma olen täiesti kindel, et sisimas oled pede. Sooviks sind homseks broneerida,“ jätkab Mallukas sõimu.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (18)

hiiuvana 9. juuli 2021 11:52
miks üleüldse sellist mula ja roppust lehes kirjutada.mitte ei saa aru. Kirjutagu kuidas vaksiinide üles sulamine või repsi sünnipäev kulges, palju huvitavam, kui üldse siin riigis midagi huvitavat on.
9. juuli 2021 10:38
naine on siis jooma hakanud. mees on vinks vonks ja ekskaasa paneb mällerini pidu?
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS