Prints Harry aprillis oma vanaisa prints Philipi matustel.

Foto: Reuters/Scanpix
Ohtuleht.ee 27. juuni 2021 10:00

Äsja teise lapse saanud prints Harry naasis reedel oma sünnimaale, et osaleda koos vend Williamiga oma ema Diana mälestussamba avamisel.

Daily Maili andmeil saabus Harry lennuk Heathrow' lennuväljale reede keskpäeva järel. Varem oli ta tabatud Los Angelese lennujaamale suundumas. Briti troonipärija prints Charlesi noorem poeg sõitis oma vanale kodumaale üksi. Abikaasa Meghan jäi kaheaastase poja Archie ja kolmenädalase tütre Lilibetiga Californiasse.

Briti ajakirjanduse andmeil viibib Harry nüüdseks Windsori lossi territooriumil asuvas Frogmore Cottage'is, mis oli tema pere eelmine kodu ja kus nüüd elab tema onutütar printsess Eugenie koos abikaasa ja pisipojaga. Prints on koroonakarantiinis, et osaleda 1. juulil Kensingtoni lossis oma kadunud ema Diana mälestussamba avamisel. Diana võinuks sel päeval saada 60aastaseks. Paraku hukkus ta 1997. aasta augustis Pariisis autoõnnetuses. Harry oli toona 12aastane.

Samal teemal

Kommentaarid  (32)

no 28. juuni 2021 07:09
ei mõista inimesi kes seda Meghani nö. fännavad. Tavaline b--klassi näitleja kes tahtis saada seda mida ta lõpuks ei saanud, ainult poisi pea oskas sassi keerata kes nüüd räägib seda mida proua soovib.Ühendkuningriik on iidne riik , seda üks l---s ei lammuta.
usun 30. juuni 2021 00:01
modereerimisega kaovad ära iluopid ja eskort-teenused ?
Vaataks tõele näkku 27. juuni 2021 19:36
Meghan on lahetšikk- esimene, kes tuulutab natuke vanamutiintriigidestkubisevaid umbseid lossikoridore
29. juuni 2021 08:54
Sinu kõverat lõusta, mida sa tõeks nimetad, ei soovi keegi näha.
usun 30. juuni 2021 00:02
lahe tšikk loomulikult, mittelahedal lustineitsil kliente ei ole
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS