Inimesed

ARMAS FOTO | Tomi ja Anni Rahula tähistavad pulma-aastapäeva: aitäh, et oled olemas 

Toimetas Liisa Mugra, 25. juuni 2021 17:22
Eesti Muusikaauhindade 2019 pidulik gala.Foto: Erlend Štaub

Tomi Rahula ja tema abikaasa Anni tähistavad täna, 25. juunil oma 8. pulmaastapäeva. „Ilusat pulma-aastapäeva, härra abikaasa!“ kirjutab Anni sotsiaalmeedias. Juures armas fotomeentus pulmapäevast.

„Aitäh, et olemas oled. Alati, iga kell, igal pool! Sel sügisel saab kümme aastat „deitimist“, sõpruse kümme on juba koos. Aitäh, et minust varem ärkad, jah, see on boonus, et sa kiirelt virgud, hommikusööki tihti ise valmistad ja õhtud minu peale jätad, korrektne ning täpne oled ja nii palju huumorit igasse päeva tood. Et Sa õpetad mulle ja Rubile positiivset kangust, julgust ja oma soovide elluviimise kunsti, iga päev,“ kiidab Anni oma abikaasat.

Anni kirjutab, et ei ole palju inimesi, kes tema ja Rubi pöörase tempo, mõttekäikude ja tegemistega suudaks sammu pidada või vajadusel käsipidurit, vähemalt üritada, tõmmata. „Lihtne see vast pole, aga selle eest ei nääguta ma ka sinuga kunagi… Ei oska, ei ole ka vaja. Ehk nagu klassikud on öelnud „you sometimes lose, but always win“ (sa vahel kaotad, aga alati võidad - toim.),“ lisab Anni.  

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee