Müstika

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 25. juuni 

Astroloog Maria Angel, 24. juuni 2021 22:22
Foto: Pixabay

Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär
21. märts – 19. aprill

Pühadevahe päeval on mõtted töö ja karjääri teemade juures. Võib-olla jäi varsemalt midagi tegemata, või siis kolleegiga puhkenud sõnasõda rahumeelse lahenduseni viimata?

Sõnn
20. aprill – 20. mai

Sind tõmbab tugevasti vastassooliste poole, kes ei ole mitte ainult ilusad, vaid on ka targad. Keegi võib sind vaimustada oma teadmistega religioonist ja filosoofiast.

Kaksikud
21. mai – 21. juuni

Seksuaalsuhted on täna väga olulised. Kui oled õnnelikus suhtes, võite täna kallimaga linade vahel lausa ekstaasi jõuda. Keerukam on lugu, kui oled üksinda.

Vähk
22. juuni – 22. juuli

Veenuse ja Pluuto vastasseis vajutab tunnetele kirglikkuse pitseri. Armuleek lahvatab eredalt põlema, aga ka armukadedus on kerge süttima.

Lõvi
23. juuli – 22. august

Parem kui saaksid täna olla koos armastatud inimesega, tehes täiesti igapäevaseid asju. Ühised kohustused ja pingutused mõjuvad liitvalt.

Neitsi
23. august – 22. september

Oled tundlik ja kahtlustav. Sa nagu usaldad oma kallimat, aga samas närib su hinge armukadeduse uss – mida ja kellega teeb ta sel ajal, kui ta sinuga pole?

Kaalud
23. september – 23. oktoober

Kui sul on pere, tasub tänane päev kindlasti pereringis veeta. Võimalik, et jutuks tulevad tõsised, kauge mineviku, saladuste ja sügavate tunnetega seotud teemad.

Skorpion
24. oktoober – 21. november

Aeg sobib pidutsemiseks ja lõbutsemiseks. Seltskondlikul üritusel võid kohata kedagi, kes su südame kiiremalt põksuma paneb. Ta võib (aga ei pruugi!) olla su hingesugulane.

Ambur
22. november – 21. detsember

Tunnetest haaratuna võid leida, et parim viis leegitseva armastuse väljendamiseks on armsam kallite kingitustega üle külvata. Tõttöelda pole see aga päris see, mida ta ootab.

Kaljukits
22. detsember – 19. jaanuar

Atmosfäär on plahvatusohtlik, seega tuleb sul jälgida, et ei sina ise ega inimesed su lähedal tikku ei tõmbaks. Eriti kergesti võib lahvatada armukadeduse leek.

Veevalaja
20. jaanuar – 18. veebruar

See, mida oled kaua aega südamepõhjas salajas hoidnud, ei taha nüüd enam kuidagi varjul püsida. Sind võib vallata tung armastust avaldada.

Kalad
19. veebruar – 20. märts

Päev (aga võib-olla hoopis öö) toob romantilisi üllatusi. Keegi, keda oled aastaid sõbraks pidanud, võib tunnistada, et tegelikult on ta sinusse juba ammusest ajast armunud.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Vähk! Algamas on uus, tundeküllane aastaring. Selles ajajärgus on saladuslikkust, romantikat ja kirge. Võid väga sügavalt armuda, ent tee harmoonilise suhteni ei ole lihtne. Tuleb ületada hirme, saada hakkama enda, aga võib-olla ka teiste emotsioonide suunamisega. Tööasjus tuleb uusi võimalusi pakkuv, aga muutlik aasta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee