Inimesed

Lauri Laubre: „Kui sul ei ole selget plaani, mida tahad elus ära teha, võib elu teine pool olla vägagi kibestunud ja kuri." (3)

Jaanus Kulli, 18. juuni 2021 22:30

TAAS JUURTE JUURES: Kunagi menubändis Proov 583 klahvpille mänginud Lauri kolis üksteist aastat tagasi maale ennekõike põhjusel, et seal oma stuudio üles ehitada ja kirjutada muusikat, mis talle tõeliselt südamelähedane. „See on olnud üks suur õppimine ja nagu mingi paralleelmaailm; teekond, kus alles nüüd hakkab paistma kätte valgustatud lõppvärav,“ tõdeb Lauri.

Foto: Aldo Luud

Teisipäeval 60aastaseks saanud Lauri Laubre tunnistab, et uue aastakümne ettelöömine tekitab temas keerulisi ja segased tunded. „Sisult olen endiselt noor, kuid aastad on veidi hirmutavad, eriti kui mõelda, kui palju sul veel jäänud on… Mu hea sõber ütles kord mõned aastad tagasi, et pööra tähelepanu ja keskendu sellele, et kuuekümneselt  oleksid elus põhiasjad olemas ja tehtud, et siis on edasine elu parima võimaliku kvaliteediga. Saad ise nautida ja ka teistele head teha. Sellel on tegelikult üsna sügav mõte, sest elu jookseb lihtsalt mööda ja kui sul ei ole selget plaani, mida sa elus ära teha tahad, mida saavutada, siis võib su elu teine pool olla vägagi kibestunud ja kuri. Seda tuleb vältida iga hinna eest. Kui aga on plaan ja seda siis kuidagi kalendrisse paigutama hakkad, leiadki, et pagan, aeg jookseb ja mul on veel see ja too tegemata. Koroona lõi plaanid segi ja olen oma plaanist maas, kuid vähemalt on olemas teadmine, kuidas ja mida on vaja teha ja kui see enam-vähem nii ka läheb, siis see ka realiseerub.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

04.01.2019
Uus tulemine? Lauri Laubre nokitseb taas vaikselt muusikat teha
24.08.2018
Lauri Laubre: olen käinud Lasnamäe tühermaal asju klaarimas ja seisnud püssitoru ees
24.08.2018
Michael Jacksoni Tallinnasse toomine maksis toona hiiglasliku summa, vastuseis oli suur
08.02.2011
Laubre: Vene piiri-valve ei tahtnud Moore’i riiki lasta

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee