Inimesed

Sisulooja Deana Noop: solvav kommentaar võib jääda selle inimese viimaseks mõtteks, kellele see kirjutati (6)

LISA KOMMENTAAR

Kuigi 17. juuni 2021 12:03
ise ei osale selles kultuuris (st ei fänna kellegi videosid youtube'is ja ise samuti videosid ei loo), tean, et väga paljude noorte ja isegi lapseealiste maaimas on see oluline. Seega kui inimene teeb seda, mida ta teeb, hästi ja armastusega ning propageerib headust ja teistest hoolimist, siis on see ju väga positiivne nähtus. Negatiivset on niigi liiga palju.
Tundub 17. juuni 2021 10:53
...et autorile on teemast olulisem enese eksponeerimine. Mõlemal teemal pole muidugi midagi ette heita.
Pigem progress 17. juuni 2021 09:40
Eks see ole põlvkondade küsimus, kui ikka kraavi ja puuriida kuupmeetreid näha ei ole, siis ei ole see töö. Peaasi, et ei tekiks sisuloojate ületootmist. On tohutult palju asju, mida vanem põlvkond peab jamaks, aga mis ilmestavad just praegust aega, nii et tuleb harjuda, mitte kõike maha laita, mis on arusaamatu. Kahjuks ilmaelu ei seisa paigal, vaid muutub igasugustes suundades, nii paremas, kui ka mõnes kehvemas suunas. Pildil ja netis paistab kõik ilus.
pange 17. juuni 2021 09:31
siis see oma lasteaed kinni, on vähem hala . aga kui teete, siis ärge halage iga jumala päev . kopp ees juba .
17. juuni 2021 08:54
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
uku 17. juuni 2021 13:21
Et kui ma müün buldoosereid, siis annan sada tonni rannal litutavale sisuloojale ja homsest hopsti müük kahekordistub.
Noh 17. juuni 2021 15:19
Kui su sihtgrupp on noored inimesed, siis miks mitte... Samas on terve YouTube täis sisuloojaid, kes testivadki suuri töömasinaid, kes ehitab kortereid ja testib erinevaid tööriistu jne. Kõik need videod maksavad tootjad/müüjad kinni. Isegi näinud "influencereid" kes teevad YouTube'i videoid suurtest kombainidest ja millest veel..