Inimesed

Spordikommentaator Aet Süvari: sain otsestuudios tõelise šoki siis, kui telepildis oli näha, kuidas Christian Erikseni elustati (3)

Jaanus Kulli, Mondela Urbala, 14. juuni 2021 15:41

HIRMUS KOGEMUS: ERRi spordireporter Aet Süvari loodab, et ei pea enam mitte kunagi elus kasutama kogemust, mille sai laupäeval, kui jalgpallimängu kommenteerimise asemel tuli otsepildis leida sõnu keset mängu maha varisenud mängija vaatepildi taustaks.

Foto: Tiina Kõrtsini

„Olen spordiajakirjanduses olnud viisteist aastat, aga ma ei mäleta, et selle aja jooksul oleks ma vutiväljakul midagi analoogset üldse näinud või kogenud,“ tunnistab ERRi spordireporter Aet Süvari (43), kes laupäeva õhtul ETV stuudios EM-finaalturniiri otseülekandes kommenteeris Taani–Soome mängu, kus esimese poolaja lõpus kukkus kokku taanlaste 29aastane vutitäht Christian Eriksen. 

„Rääkimata sellest, et ma oleks kunagi varem pidanud midagi sellist otsepildis vahendama. Aga eks minust palju kogenenumadki ajakirjanikud on nüüd öelnud, et nad pole staadionil midagi nii hirmsat kunagi kogenud,“ ütleb Aet, kel tuli ootamatult muutunud olukorras leida viis, kuidas emotsionaalselt raskes seisus sõnu leida.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

14.06.2021
Taani staarründaja kritiseeris UEFAt: nad andsid meile kaks võimalust. Mõlemad olid halvad
14.06.2021
EMil infarktiga haiglasse viidud Taani jalgpallur pöördus jalgpalliüldsuse poole
13.06.2021
Christian Eriksen haiglast: mul on tunne, et tahaks juba trenni minna
12.06.2021
Jalgpalli EMi blogi | Taani tähte elustati ja ta on haiglas stabiilses seisundis, pausi järel jätkunud matšis võttis Soome ajaloolise võidu

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee