Hanna-Sandra Kulderknup

Foto: Erakogu
Liisa Mugra, Mondela Urbala 14. juuni 2021 11:26

Aina rohkem tõstetakse maailmas vaimse tervise olulisuse teadlikkust. Ka meie oleme andnud oma panuse ja alustasime uue podcast’ide sarjaga „Vaimselt terveks”. Tänases osas on meil külas 15aastane Hanna-Sandra. 

Vaatamata noorele eale tõdeb Hanna-Sandra, et võitleb ärevushäirete, depressiooni ja söömishäiretega. Hanna-Sandra meenutab muuhulgas kõige hirmsamat seika, kus jäi väga vähe puudu, et ta oleks oma elu kaotanud. Neiu sõnul ei ole ta nüüdseks täielikult kõiki oma probleeme seljatanud, kuid on astunud juba väga suure sammu edasi.

Kommentaarid  (6)

Mõistev vanem 17. juuni 2021 11:18
Ärge olge õelad. Noortel on mured sama suured, kui täiskasvanutel. Neil tihti puudub elukogemus, kuidas kõige sellega toime tulla. Lihtsalt tänapäeval räägitakse õnneks sellest rohkem. Loodan, et nii mõnigi teismeline saab sellest abi, et see teema pole enam selline tabu nagu vanasti. Ja need, kes pole kunagi kurbust, depressiooni või läbikukkumistunnet tundnud - palju õnne teile! Tundub, et mõni läheb läbi elu nagu tank... Kuidas aga parastamine ja empaatia puudumine nende elu puudutab, on aga eraldi küsimus.
Pfff 16. juuni 2021 10:30
Sisulooja? Millise sisu? Sisu on inimesel siis kui teeb midagi kasulikku..on oma ametikohas hinnatud. 15no käiks ennem kooli ja ...
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS