Film

OTSITAKSE TÄHTSAT NINA: uus koguperefilm otsib osatäitjaks poissi, kes räägib nii eesti kui vene keelt 

Toimetas Mondela Urbala, 9. juuni 2021 11:14
Foto: Filmi kujundusmaterjal

„Supilinna Salaseltsi“ ja spioonipõneviku „O2“ tootjad Nafta Filmsist otsivad uue kodumaise koguperefilmi „Tähtsad Ninad“ võtmerolli 11–14aastast poissi, kes suhtleks vabalt vene ja eesti keeles. Kasuks tuleb ka varasem näitlemise kogemus.

Uus film räägib laste ja vanemate suhetest kaasaegse ja värske nurga alt, esitades küsimuse, mida on ühel perekonnal tarvis õnnelik olemiseks. Filmi käigus segunevad ja muutuvad rollid, näeme täiskasvanuna käituvaid lapsi ja lastena käituvaid vanemaid. Peaosatäitjatest poisid Oliver ja Sass tulevad filmis välja geniaalse plaaniga asutada iduettevõte ja päästa selle abil oma pere nii majanduslikest raskustest kui ka omavahelistest pingetest.

Filmivõtted algavad juuli keskpaigas ja kestavad kuni augusti lõpuni. Enamik filmis kaasa löövad professionaalsed ja amatöörnäitlejad on juba leitud. Veel otsitakse Sassi osatäitjat, kelleks sobiks vabalt vene keelt valdav, aga eesti keeles rääkiv noormees vanuses 11–14 eluaastat. Eelkõige sobib roll julgele ja pealehakkajale poisile, kasuks tuleb ka varasem näitlemiskogemus.

Poisil, kes soovib filmis kaasa lüüa, tuleks end kirja panna hiljemalt 18. juunil SIIN.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee