NOOR JA ANDEKAS: Hüpnotisöör Ants Rootslane andis sõrme terapeudiametile juba 19aastaselt ning tänaseks on temast saanud üks Eesti nõutumaid terapeute. Järjekord Antsu vastuvõtule on pooleteise aasta pikkune ja uusi aegu ta hetkel ei broneerigi. 

Foto: Karl Saare
Katharina Toomemets 9. juuni 2021 07:43

„Ükskord helistas inimene südaööl, hüppas kõne ajal sillalt alla ja suri. Temast jäi maha väike laps. Elasin seda lugu väga läbi. Olen igal aastal kaotanud umbes kolm-neli inimest, keda õigel ajal vastu ei ole jõudnud võtta,“ räägib hüpnotisöör Ants Rootslane (24), kes on päris kindlasti üks Eesti nõutumaid terapeute – järjekord tema vastuvõtule on pooleteise aasta pikkune ja praegu ta uusi broneeringuid vastu ei võtagi.

Ants andis terapeudiametile sõrme vaid 19aastasena, kui käis hüpnoosiseansil. Mingi hääl tema peas ütles hüpnoosiseansi ajal, et mees peab hakkama inimestega töötama. „Ma naersin selle peale. Olin 19aastane müügiinimene ja tahtsin saada tipppoliitikuks,“ meenutab ta. Kuidagi läks aga nii, et Ants läbis hüpnoosi baaskoolituse ja hakkaski inimestega tööle. „Mõtlesin, et saan hüpnoosikoolitust müügitöös ära kasutada.“ Natuke ta seda jõudis teha ka. „Mitteverbaalse hüpnoosi abil on võimalik inimesele mõtteid ilma sõnadeta pähe panna. Ma kasutasin küll seda oma töös ja tõin firmale suured tehingud, kuid see ei kahjustanud kedagi, sest inimestel oli seda teenust nagunii vaja.“

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:

Telli Õhtulehe digipakett

Vaata võimalusi
  • 11 erinevat digiväljaannet
  • Üle 2000 artikli kuus
  • Jagamisõigus 4 sõbraga
  • Tellijatele mõeldud auhinnad
Näita vähem
€ 0 / nädal€ 11.99 / kuu
Telli

Osta üks artikkel

Ühe artikli lugemisõigus
  • Ühe artikli lugemisõigus
Näita vähem
€ 3.99