Karmeli teekond

Foto: ÕL kollaaž
Mondela Urbala 27. mai 2021 09:26

„Näos on suu ümbrus veel tuim ja lihased ei tööta paremal pool nii nagu vasakul, kuid kui ei teaks, siis ei oskaks näo järgi enam midagi öelda,” räägib Karmel Pea (26), kes taastub pool aastat tagasi tekkinud insuldist.

Sellest traagilisest päevast, kui noor spordientusiast Karmel Pea jõusaalis insuldi sai, on möödunud juba pool aastat. Kui mõned kuud tagasi oli Karmeli suurimaks lootuseks täiesti terveks saada, siis nüüd ta ütleb, et saab kindlasti. „Muidugi emotsioonid on käinud üles-alla selle kuue kuu jooksul ning kogu aeg ma ei ole ennast kindlalt tundnud, aga praegu olen väga positiivne.”

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

Ulla 1. juuni 2021 06:34
Taastumiseks läheb vähemalt kolm aastat, tean omast käest. Teen mõõdukalt trenni, mulle sobis kõige paremini lihaste taastumisele vesivõimlemine. Aga igale inimesele on kõik erinevalt sobiv. Insult võib ka näidata, et tõmba elutempot tagasi, liiga palju stressi.
RPK 27. mai 2021 11:37
Jõudu Karmel! Head taastumist ja ela täiega! Mõõdukalt, teatavates asjades muidugist :)
To RPK täna 12:23 27. mai 2021 12:59
Paistab, et sellel korral sai Teie jaoks liiga palju sõnu ühe korraga - ah, et ... targutamisega 😂. Eks jagame siis pealegi hinnanguid ja subjektiivseid seisukohti 😉
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS