KLAARIB ISAGA ARVEID: Harry heidab oma isale Charlesile ette hingetraumade edasi pärandamist. „Kui olin noorem, ütles isa nii Williamile kui mulle: „No minu elu oli ka selline. Ja teil tuleb samuti selline.“ See pole loogiline. See, et sina kannatasid, ei tähenda, et su lapsed peavad kannatama. Tegelikult on vastupidi,“ kinnitab Harry.Foto: Vida Press
Triin Tael 25. mai 2021 22:30

Prints Harry (36) pihtis enda ja Oprah Winfrey vaimse tervise teemalises seriaalis, et ema surm ajas ta jooma ja uimasteid pruukima. Tervenemise tõi tema rikkis psüühikasse alles Meghan. Kui aga Harry naine last oodates Briti kõmupressi õeluse tõttu endalt elu tahtis võtta, jättis kuninglik pere nad abita. „Arvasin, et mu pere aitab, aga iga viimane kui küsimus, palve, hoiatus, mis iganes – kõige peale oli vastuseks täielik vaikus, täielik hoolimatus,“ kuulutas Harry.

Prints ja USA teletäht Oprah ühendasid väed ning tõid ekraanile vaimse tervise stigmasid hävitada püüdva sarja „The Me You Can't See“ („See mina, keda te ei näe“). Apple + platvormil nähtavas viieosalises sarjas pihivad oma noorpõlvetraumadest näiteks Lady Gaga ja näitlejanna Glenn Close, kuid ka prints Charlesi ja printsess Diana noorem poeg ise. Harry sõnul oli USAsse kolimine tema ja ta naise Meghani jaoks elu ja surma küsimus. 2017. aastal kihlunud ja kolm aastat tagasi naitunud Harry kinnitas, et nad üritasid neli aastat eluga kuningakojas toime tulla. „Me tegime kõik, mis suutsime, et sinna jääda ning oma rollis jätkata, oma tööd edasi teha. Kuid Meghan oli ahastuses,“ vahendab The Guardian.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

Kommentaarid  (1)

Pränts 29. mai 2021 10:38
Milleks avaldada ilmselt haige lollikese luulusid ja valesid? Väga räige väide on selle kohta, et ta tarvitas alkoholi ja narkootikume ajal, mil ta sõjaväes oli. See on väga ränk rikkumine ja armee peaks aru andma, kuidas on võimalik, et pidevalt alkoholi ja narkootikumide mõju all olev prints sai üldse sõjaväes teenida. Ehkki tõenäoliselt on see järjekordne vale. Jooma hakkas see vinguv haledik juba 12aastaselt, muuseas.

SISUTURUNDUS