Saund

Rene Puura liitus Terminaatoriga: Jaagup on kolm aastat mänginud ideega, et selles eepilises ansamblis klahve vajutaksin 

Katharina Toomemets, Mondela Urbala, 26. mai 2021 11:01

Terminaator. Vasakult: kitarrist Taavi Langi, basskitarrist Henno Kelp, laulja Jaagup Kreem, trummar Roland Puusepp ja klahvpillimängija Rene Puura.

Foto: Erakogu

„Ma ütleks, et Jaagup on pigem mänginud kolm aastat ideega, et ma selles eepilises ansamblis klahve vajutaksin,“ jutustab Rene Puura, kes teatas esmaspäeval, et lahkub Karl-Erik Taukari bändist ja liitub hoopis Terminaatoriga. Puura ütleb, et Taukari bändist lahkumine oli nii tema kui Karl-Eriku ühine otsus.

Muusik lisab, et teise bändi minemine ei ole tema jaoks keeruline. „Olen Jaagupiga juba aastaid sõber olnud ning Terminaatoril projektides ja stuudios abiks käinud. Neil on mega energia ja super lood.“ Tüli majas ei ole ja Puura saab Taukari bändiga ka pärast lahkumist suurepäraselt läbi. „Ma ei näe mingit põhjust, miks see peaks teisiti olema. Karl-Erik Taukar on üks parimaid frontman'e, kellega on olnud au lavalaudu jagada,“ ütleb ta. „Selles bändis mängimine jääb alati väga oluliseks kogemuseks minu muusika teekonnal.“

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

24.04.2021
René Puura lahkus Taukari bändist ja liitus Terminaatoriga! Jaagup Kreem: kolm aastat kestnud läbirääkimised kandsid vilja!