Üritused

PILT SELGE! Eurovisioni võitnud Itaalia laulja narkotest oli negatiivne (16)

Katharina Toomemets, 24. mai 2021 21:24

Damiano David

Foto: AP/Scanpix

Hetked pärast laupäevaöist Eurovisioni võitu sattus Itaalia mändi Maneskin laulja Damiano David skandaali, sest internetis hakkas levima video, nagu tõmbaks mees green room'is kokaiini. Kuigi Damiano eitas kõiki süüdistusi, on ta nüüd kodumaal teinud narkotesti, ning see oli negatiivne.

Euroopa Ringhäälingute Liit (EBU) teatab, et nad on saanud kinnituse, et Damiano narkotest oli negatiivne. Maneskin esitas Eurovisionil loo „Zitti e buoni“ ning võitis ülekaalukalt. Võitja pressikonverentsil küsiti ka skandaalse video kohta, mispeale ütles Damiano, et bändikaaslane Thomas lõhkus klaasi ja kilde koristades jäigi väga veider mulje. „Ma ei tarbi narkootikume, palun, ärge öelge nii,“ ütles ta.

EBU on nördinud, et selline valeuudis levima hakkas, võitu varjutas ning bändi ebaõiglaselt mõjutas. Õnneks on siiski nüüd kõik selge, süüdistused ümber lükatud ja bänd saab rahus oma tegemiste juurde pöörduda.

Samal teemal

24.05.2021
VIDEO | Daniel Levi esitas Eurovisioni võidulugu eesti keeles: ütlen ausalt, et see oli päris keeruline ülesanne
24.05.2021
Eurovisioni võitjal on üllatav perekondlik seos Soomega!
23.05.2021
EBU Eurovisioni võitja skandaalsest videost: laulja teeb kodumaale jõudes vabatahtlikult narkotesti
23.05.2021
TÄNAVAMUUSIKUTEST EUROVISIONI VÕITJATEKS! Ansambel Måneskin: vedasime võidu peale kihla ja laulja peab nüüd jõkke hüppama!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee