Inimesed

René Puura lahkus Taukari bändist ja liitus Terminaatoriga! Jaagup Kreem: kolm aastat kestnud läbirääkimised kandsid vilja! (15)

Toimetas Mondela Urbala, 24. mai 2021 22:28

Karl-Erik Taukar bänd

Foto: Erki Pärnaku

Karl-Erik Taukar andis koos bändiga selle suve esimese kontserdi. Uue hooaja alguse puhul on neil jahmatav uudis.

„Oleme koos Renéga otsustanud ühes bändis enam mitte jätkata. Pikk puhkus andis meile võimaluse rahulikult mõelda ja usume, et see on hetkel õige viis, kuidas edasi minna. Muidugi satume erinevates projektides koos lavale ka edaspidi ja neist üheksast aastast, kui koos bändi tegime, jäävad kustumatud mälestused,“ sõnab Taukar sotsiaalmeedias, et klahvpillimängija René Puura lahkus bändist.

„Karavan läheb aga meie kõigi jaoks edasi. Mul on hea meel teada anda, et jätkame põhikoosseisuna samuti neljakesi ning klahvpille mängib meie bändis edaspidi minu hea sõber ja suurepärane muusik ning produtsent - Tomi Rahula. Tsiteerides elavaid klassikuid: kuniks surm või loomingulised erimeelsused meid lahutavad,“ jagab Taukar rõõmsat uudist.

Muusik Jaagup Kreem teatas sama päeva õhtul sotsiaalmeedias, et Puura liitus bändiga Terminaator.

„Häid uudiseid õhtusse! Kolm aastat kestnud läbirääkimised on kandnud vilja ja Termikaga liitus täna meie hea sõber René Puura! Tere tulemast perekonda!“ rõõmustab Kreem.