Inimesed

Täpselt kümme aastat tagasi sai Liisi tähelend muusikamaailmas alguse ja temast sai Eesti neljas superstaar.

10 AASTAT LAVAL | Liis Lemsalu: julgesin olla selles karussellis lõpuni, ma ei tõmmanudki stepslit välja  

Liisa Mugra, 18. mai 2021 09:39

Liis Lemsalu

Foto: Stanislav Moškov

„Olin piisavalt julge, et selles karussellis lõpuni olla ja ei tõmmanudki stepslit välja: ma pole kordagi selle kümne aasta jooksul teinud mitte midagi muud ega ühtegi lisatööd, peale muusika. Läksin muudkui edasi ja toimetasin,“ räägib lauljatar Liis Lemsalu, kellel möödub juba kümme aastat hetkest, mil ta Eesti neljanda superstaarina justkui komeedina muusikamaailma tõusis.

Esmalt meenutab Liis noorusaega, mil alustas WAF koolis tõsisemalt lauluõpingutega. „Alguses läksin sinna üldse tantsima, aga iga kord lauluklassist mööda kõndides see ikkagi paelus mind ja mõtlesin, et tahaks proovida,” jutustab Liis, et võttis lõpuks julguse kokku ja sammus katsetele. “Mäletan väga hästi, mis mul katsetele minnes isegi seljas oli, sest see oli minu jaoks ikkagi väga suur asi ja mäletan seda siiani väga eredalt.“ Nooruke Liis sai lauluklassi sisse ja sealt hakkas asi edasi minema – tantsimine jäi tagaplaanile ja laulmisest sai prioriteet.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

31.02.2021
Liis Lemsalu ja Stefani uus hitt sai pöörase muusikavideo
18.02.2021
10 AASTAT AVALIKKUSE PILGU ALL! | Asjatundjad Liis Lemsalu moevalikutest: seksikas ja enesekindel naine, kes teab oma väärtust
02.02.2021
KUULA | Liis Lemsalu ja Stefan ühendasid jõud ja andsid koos loo välja
31.00.2021
Liis Lemsalu nime all tegutseb petis