Inimesed

TULEVIKUTEGIJAD | Naljadega vürtsitatud kondoome disainivad noored: meid materdati, et see ei ole normaalne, vahetage idee välja! 

Geidi Raud, 11. mai 2021 14:30
NALJAHAMMASTEST AKTIVISTID: Noored on ühel meelel, et hea huumori kaudu leiavad kondoomid kiirema tee noorte taskusse. (Vasakult: Bali, Sten Hendrik, Karl Eerik ja Hanno.)Foto: Erakogu
„Kas sa oled riigipüha? Sest sinu pärast läheb mul küll lipp vardasse,“ seisab ühel mustvalgel kondoomipakendil. Tekst teisel kummil teatab aga: „Kui kallim ei karju öösel, siis karjub ta päeval.“ Naljade autorid on Gustav Adolfi gümnaasiumi õpilasfirma asutajad, kelle üllas eesmärk on normaliseerida kondoomide kasutamisest rääkimist. 

Õpilasfirmasse Kontekst kuulub neli gümnasisti: Bali Valdur (18), Sten Hendrik Vokk (18), Karl Eerik Kala (17) ja Hanno Remmelg (17). „Olime juba varem sõbrad, kuid lugematul arvul koosveedetud tunde, siseringi nalju ja ületatud raskusi on meid justkui väikseks pereks muutnud,“ ütlevad noored. 

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

10.04.2021
TULEVIKUTEGIJAD | Nutikad noored kuulutavad plastkaartide lõppu: „Laed telefoni äpi ja teed sellega piiks-piiks, kaartidega teed aga krõmps-krõmps.“