Inimesed

PALJASTUS: Bill Gatesi naine pöördus juba mitu aastat tagasi lahutusadvokaatide poole (1)

Toimetas Triin Tael, 10. mai 2021 12:48
Bill ja Melinda GatesFoto: Reuters/Scanpix
Eelmisel nädalal vapustas üldsust uudis maailma rikkaimate inimeste hulka kuuluva Bill Gatesi ja tema naise Melinda abielu karilejooksust. Kuid vähehaaval on hakanud selguma, et nende liidus oli juba ammu probleeme.

Melinda Gates ütleb lahutusdokumentides, et 1994. aastal sõlmitud abielu on pöördumatult purunenud ning nad elavad lahus.  Wall Street Journali teatel alustas Melinda lahutusadvokaatidega konsulteerimist juba 2019. aasta oktoobris - umbes samal ajal, kui ajakirjanduses võeti luubi alla Billi sõprus pedofiilias süüdi mõistetud Jeffrey Epsteiniga. 

Gates oli koos Epsteiniga tema eralennukil New Jerseyst Floridasse sõitnud juba 2013. aastal - neli aastat pärast seda, kui Epstein oli istunud trellide taga seoses alaealise tüdruku kupeldamisega. Wall Street Journali andmeil oli Melinda oma mehe ja Epsteini suhte pärast mures - ta ei tahtnud, et Bill viimasega läbi käiks. 

2019. aasta oktoobris paljastas New York Times, et Gates oli rahamehega korduvalt kohtunud ning korra tema New Yorgi kodus ööbinud. Toona väitis Gatesi esindaja, et kohtumised toimusid seoses heategevusega.

Kuid võimalik, et pole juhus, et Melinda pöördus samal kuul New Yorgi lahutusadvokaadi Robert Stephan Coheni poole. 

Samal teemal

06.04.2021
Bill Gatesi abielu lõhkiajamises süüdistatakse eksootilise välimusega kaunitari
04.04.2021
Bill Gatesi abikaasa Melinda: „Meie abielu on pöördumatult purunenud.“
04.04.2021
POMMUUDIS: Bill ja Melinda Gatesi abielu on purunenud