Inimesed

Jalgrattaga ümbermaailmareisile startinud Tõnis Milling: „Minu sihtpunkt on kodu, aga ma lähen sinna lihtsalt ringiga.“ (1)

Katrin Helend-Aaviku, 3. mai 2021 19:44
REIS MUUTUNUD MAAILMA: „Kui muidu oleks challenge see, kuidas rattaga ümber maailma reisida, siis praegu tuli juurde lisaboonus – kuidas on võimalik teha see reis uues, muutunud maailmas,“ ütleb maailmarändur Tõnis Milling.Foto: Tiina Kõrtsini
„Kodus on ju pidevalt tegemisi ja oled arvutis, alles õhtul saad visata pikali ja hakata oma mõtteid mõtlema. Aga nüüd ma saan kogu aeg mõelda. Ma usun, et terve see aasta aega, mis ma reisil olen, saan kõik oma mõtted ära mõelda,“ selgitab õhtujuhi ja pulmaisa ametit pidav Tõnis Milling, miks ta just üksinda ümbermaailmareisile läheb.

Tänane päev, kui Tõnis Milling oma ümbermaailmareisi alustab, on kibekõle ja läbitungivalt tuuline. Pealtnäha imeõhuke jalgrattuririietus seljas, teeb maailmarändur Saku ja Kasemetsa vahel intervjuuks lühikese peatuse. Ta on maha sõitnud oma elu esimese ümbermaailmareisi esimesed 32 kilomeetrit. Umbes 33 968 kilomeetrit on veel ees. Ta on arvestanud, et selle peaks aastaga kenasti ära sõitma. Kauemaks ei saakski maailma peale uitama jääda, sest järgmise aasta 15. maiks on Milling end lubanud pulmaisaks. Hiljemalt selleks ajaks peab ta tingimata kodus tagasi olema.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

17.12.2020
Tõnis Milling uskumatust abieluettepanekust: käeraudades mees laskus põlvili ja palus kallima kätt
28.10.2018
Pulmaisad Nikolai Bentsler ja Tõnis Milling: tobedaid mänge me ei tee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee