Inimesed

ÕNNESOOVID! Lauri Pedaja ja tema kihlatu Gethel said lapsevanemateks! Lauri: mul on silmad kogu aeg rõõmust märjad 

Ohtuleht.ee, täna 12:06
Lauri ja GethelFoto: Teet Malsroos
Lauri Pedaja annab sotsiaalmeedias teada, et tema kihlatu Gethel tõi täna öösel ilmale paari esiklapse, tütre. 

"Täna öösel kell 2 äratas Gethel mind teatega, et tal hakkas sünnitustegevus.
Tuhud tulid ja läksid, Gethelis ärkas ürgnaine, kes tegi järjest madalamat ja valjumat häält. Võtsime ette sõidu ITK'sse ja jõudsime sinna 4.30 paiku," kirjutab Lauri pildi juures.

Samal teemal

"Sünnitegevus käis täies hoos ja kell 6.14 sündis meile tütar, kellele nimeks sai Aria. Aria on terve kui purikas ja samuti ka Gethel. Au ja kiitus mu kullakallile Gethelile kes tegi spordikeeli suurepärase soorituse. Kui tavaliselt on esimene sünnitus naiste jaoks maraton, siis Gethel tegi selle asja ära n-ö staadioniringiga."

Lauri kirjutab, et temal polnud teha muud, kui raja ääres lipuga lehvitada ja "Go, Gethel!" hõisata. "Sa oled vapper, sa oled vägev ja sa saad sellega hakkama.
Ja ta saigi hakkama... ning kuidas veel. Oleks see olümpia, siis ta oleks kullaga koju tulnud... aga see ei ole olümpia ja ta ei tule koju väärismetalliga, vaid millegi veel paremaga, meie päris oma tütrega. Imeline! Mul on silmad kogu aeg rõõmust märjad ja ma armastan oma kaasat veel rohkem kui kunagi varem... ja loomulikult on minu elus nüüd uus suur armastus, kelle kaitsja, hoidja ja sõber ma olen oma elupäevade lõpuni. Tehke lapsi. See on sõnukirjeldamatult võimas tunne."

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee