Ted Nugent oktoobris Donald Trumpi tagasivalimiskampaanias osalemas. Foto: USA TODAY Network/VIDA PRESS
Toimetas Triin Tael 21. aprill 2021 12:46
Koroonapandeemiat korduvalt pettuseks nimetanud USA rokkaril Ted Nugentil diagnoositi Covid-19. "Arvasin, et suren," kinnitas Donald Trumpi kirgliku pooldajana ja vaktsiinivastasena tuntud Nugent (72) Facebooki otseülekandes.

Nugent rääkis karedal häälel, et on viimased kümme päeva vaevelnud gripilaadsete sümptomite käes - pea on paks, keha valutab. "Arvasin, et suren," tunnistas Nugent ja lisas, et on viimased päevad suutnud end voodist välja ajada üksnes roomates. "Aga ma tegin seda, ma roomasin."

People.comi teatel on Nugent koroonapandeemia kohta valeinfot levitanud: muusiku väitel on tegu vasakpoolsete pettusega Donald Trumpi hävitamiseks. "See pole tõeline pandeemia ja see pole tõeline vaktsiin," väitis ta jõulude paiku. 

Trump esitas oma poolehoidjatele üleskutse vaktsineerima minna alles märtsis. Ent Nugent jätkas vaktsiini kritiseerimist ka esmaspäevases videoülekandes. "Keegi ei tea, mis seal sees on."

Samal teemal

Kommentaarid  (14)

Tavalise gripi 21. aprill 2021 17:34
sümptomid, või ei ole? Tõeline relv see sõna Roona, kõik hakkavad kohe hirmust värisema. Kuhu me oleme jõudnud?
Est 21. aprill 2021 16:56
Loodetavasti ta ei parane täielikult.
Kas 21. aprill 2021 19:00
sul on tore nii pahatahtlik olla? Kui sa pärast roona vaktsiini ellu jääd siis soovin sulle õnne. Vene rulett pole naljaasi. Roonausklikud on ikka nii kuri rahvas, soovivad teistele halba..... õnneks on universumis olemas kõrgem seadus.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS